Přejít na výpis diskuzí

Glen Hansard

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne

    Proč to nikdo nepochopí... Glen Hansard není jen Falling Slowly!!! *16*
  • Lístek do divadla Archa

    Zdravím. Sháním lístek na koncert Glena Hansarda a Markéty Irglové v divadle Archa, který se uskuteční 8.6. Neznáte někoho, kdo nějaký prodává?
    Díky, Michala
  • Mazec

    Jednou mi kámoš pustil Falling Slowly,čuměla jsem na to jak blazen.Nějak to ve mě hraje v každou důležitou chvíli mýho života a mam tuhle dvojici spojenou s jednim uplně úžasným okamžikem,Strašně moc jsem ráda,že lidi dělaj hudby a ještě víc,když jim to uplně nejvíc jde,Díky...taky Vám mohli dát ty Grammy;-) *1* *3*
  • best zpevak

    Glen je best zpěvák po boku Markéty Irglové se mu daří dobře. A ten OSCAR co dostali je super!!!!!!!! *14* *14* *14*
  • OSCAR

    Mám radost, Glen a Markéta získali Oscara za nejlepší filmovou píseň, k tomu ocenění americké filmové akademie za píseň Falling Slowly ze snímku Once!Nevíte někdo, zda mají DVD?
  • koncerty

    Čauky, před dvěma roky mě kamarádka vzala na koncert Glena Hansarda v Telči a zůstalo to ve mě do teď. Neví někdo prosím kde se dají sehnat informace o vystoupení Glena Hansarda?
  • koncert

    Zdravím,sestavuji program na jednu ze scén na Zahájení lázeňské sozony v Teplicích. Pořádáte s Markétou také veřejné komcerty? Jedná se o termín 25. května 2008. Děkuji Zdenka, Dům kultury Teplice *3*
  • ONCE

    Do doby, než jsem viděla Once, jsem Glena neznala. Pak mě kamarád pozval do kina, a já si říkala, co je to za skvělího zpěváka a z kamarádky vypadlo, že má CD, teda už ho nemá.)
  • The Frames

    The Frames jsou skvělý!!! Glen je úžasnej, má krásnou barvu hlasu, zpívá vážně dokonale, texty a hudba super =) ... a Once je parádní ...
  • texty?

    Ahoj, moc by mě zajímalo, kde můžu sehnat texty ke Glenovým písničkám.. Děkujiii
    • Re: texty?

      http://www.supermusic.sk/skupina.ph p?idskupiny=20196&action=piesne&typ =text

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit