Přejít na výpis diskuzí

Gustav Schäfer

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gustav...

    Prečo mám rada Gustava.......d:-)
    Lebo je úžasný a taký nevinný.....nádherný pohľad, z ktorého som mimo...vykrojené pery, ktoré sú určite sladšie ako med...dokonale vypracované telo........pri ňom je svet krajší hneď....d:-) *14* *4* *14*
  • Gustav <3

    Gustav je můj oblíbenec už od začátku kapely..nevim čim mě tak zaujal ae je fakt super :D skvěle hraje na bubny ..;))
    koncert v praze byl můj největší a nejvíc psychicky náročný zážitek.. ale i přesto je gustav the BEST a určitě nejen pro mě... :)
  • Gustíkovi narozeniny!

    přeju ti Gusťo všechno nej k tvejm 19.nerozkám *14* *14* *4*
  • Gustav

    Er ist sehr sehr gut. Ich denke als er ist einfach super, nicht war?? *1* *1*
  • www.totokiohohotel.blog.cz

    chech,vždyt je jako sluníčko ! *14*
  • Gustík=)

    Gustav je ten nejkrasnější kluk na světě....Já ho prostě milujujuju....A postavu má krasnou... *14* On je to takovej roztomiloučkej medvídek=))....Buhví co mate radi vi co tady píšete tak hnusný věci je mi z vas na blití...Vi je posuzujete jenom jak vipadaj a to je taky hnusný.....!!!!! *4* *14* *5*
  • gustav je prostě nejjjj

    tak,aby věděli gustav není žádnej tlusťoch ať se dotyčnej podívá na sebe!!!gustav je nejkrásnější človíček,kterýho sem kdy v životě spatřila.Je to můj kluk snů. *14*
  • Gustíí

    Víte co polibte si všichni dědu Gustíí je ej z celý skupiny a není vyžranej!!!!!Anoi tlusťoch!!! *16* *16* *16*
  • je moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc moc a jeste nekolikrat krasnej a ne jak o bill
  • Jste vy normální?!Miluju ho,je nej z celý skupiny...Miluju ho,je nej z celý skupiny...Miluju ho,je nej z celý skupiny...... *9* Najděte tam něco lepšího,tohle je okoukaný a starý jak nevím co. *9* UŽ SE KONEČNĚ PROBERTE!!!Gustav tady nebude věčně a navíc se vám bude líbit někdo úplně jinej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit