Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi dobrá

    Jsi dobrá.Máš dobré písničky.Jsi prostě super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Myslim že Gwen je super.
  • Gwen je jednička

    Prostě jí miluju!!!!
  • Milujeme Gwen

    Gwen je nejlepšííí!!!!!!!!!!!!!!!!
  • JE NEJ.

    GWEN JE SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gwína

    je fakt nejlepší
  • dopis

    Ahojte všichni lidi co máte rádi Gwen Stefani mám jeden dotaz písnička, která začíná slovy TAKERO,TAKERO asi se tak i jmenuje!!!! Z jakého to je céda
  • nej

    gwen je prostě sqvělá. miluji ji
  • hele viděli ste jí v klipu k písničce cool? nejenže je ta písnička fakt nářez ale ty hnědý vlasy by jí sekly i normálně co myslíte? byla v nich taková víc něžná než v těch blond...
  • GWEN JE TO NEJLEPSI,CO SEM KDY SLYSELA!!!!JE NEJ!!!!!§GWEN JEDEEEE!!!!MILUJU TE!!!SI KOCKA!!!!
  • Gwen

    Gwen je perfektní jen jí moc stoupá sebevědomí!!!
  • remix hollaback girl!

    http://storage.suchdol.net/yarrdesh/mytracks/power dancefloor(hellaback_gril).ogg
  • Gwen Stefani

    JE DOBRA ALE UŽ MĚ ŠTVE TA PRVNÍ PÍSNIČKA HOLLABACK GIRL 1 POPRVÉ JSEM JI VIDĚLA NA
  • JE NEJLEPŠÍ!!!

    je fakt super mám nejlepší styl oblíkání a je rock RnB hip hop punk a všecko dohromady a to je to co já poslouchám proto ji mám taky tak ráda!
  • Stefanie je nejlepší hlavně ten její singl hollaback girl
  • neznát...

    ahoj lidičky neznáte někdo stránky kde bi se daly stáhnout gwenony písničky jesli jo tak pos pište na email bara.slon@seznam.cz
  • GWEN FOREVER....
  • Gwen

    Je to ta nejlepší zpěvačka na světě. Je fakt super!!!
  • Gwen je hustá baba :)) Kdybyste někdo měl překlad nějakýho jejích songu z alba Lova Angel Music Baby napište mi ho prosím na mail coolgirl@atlas.cz (kromě Hollaback girl a Rich girl, ty už mám). Díky moc a mějte se krásně a pááá!!
  • Je fakt hrubá!!!Zrovna ji poslouchám...Hrubá mařenka já umět tak zpívat......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit