Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gwen je super kocka nejen ze ma styl ale i dobre zpiva-no proste kdo ma vkus tak ji oceni.
  • *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5* *14* *14* *16* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Akorát nechápu, proč ji tu pořád srovnáváte s Tokio Hotel *1* Dospělá ženská a banda rozjívených němčourů....hm...
  • Gwen je mega borka! Její styl nemá chybu
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Stefani je takovej pruměr.
  • Gwen je o hodně lepší než Tokio hotel *14*
  • Můj názor

    Můj názor je ..... že Gweni je nejnejnej zpěvačka herečka blondýnka ikdyž byla tmavovláska a inteligentní osobnost ne jako třeba blbá a hrozná matka BRITNEY SPEARS je to kráva nesnáším ji a vy? *10* *5* Hej nevíte něco o jejím prckovi?Kdy se narodí a tak jestli je to kluk nebo holka please odepište!!
  • stefča

    gwen je nejnejnej kam se hraba treba tokio hotel! *14* *15* *3*
  • GWEN

    Gven je nej nej.Ma hezky pisnicky dobra herecka proste nej nej uplne ju zeru!!!! *3*
  • nej zpevacka a herecka

    gwen je nejlepsi zpevacka co znam mocinka ji fandim!!!!! *3* *4*
  • skvělost

    Gwen mám ráda už jen proto že je pěkná baba a vypadá skvěle!!!Má zároven skvělý písně................!!Moc bych jí přála abi měla zdraví mimčo!!!!!! *4* je to prostě andílek!!! *3*
  • gwen

    gwen je cooooool *3* moj web www.gwenstefani.blog.cz
  • AU

    JE PROSTĚ SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8* *1* *1* *4* *3* *5* *9* *15* *5* *8* *14* *16* *7* *8* *10* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *14*
  • pisničky GWEN

    má supr písně What You Waiting Rich Girl hollaback Girl Cool.Mne se líbí Rich a hollaback Girl.Ale jinak se mi líbí všechny *14*
  • gwen a mininko

    GWEN je ta nejlepsi celebrita co znam!!!moc se tesim az uvidim to jeji nadherne mininko!!!doufam ze ho pojmenuje po me!!!(MIŠA)NEBO becky TAK JI POZDRAVUJTE PÁ GWEN *3* *14* *4*
  • gwen je fakt ,,COOL" holka *3* ty jeji pisnicky a ten styl..........Nemam slov.jednou bysme taky chteli bejt HOLBEK GIRL jako je Gwen!!!!! *3* A proto COOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! *1*
  • http://www.emma-watson.cz/
  • Cool

    Gwen Stefani je cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooool *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • Děťátko

    Tak co kdy, se jí to narodí? *1*
  • Gwen

    gwen je nejlepsi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *3* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší