Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro Samara-Morgan

    No,jistě,že se známe!!!
  • Miláček

    Je fakt super a má suproví písničky. Je to sice trapní ale já Frantík jsem se do ní asi zamiloval!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Gwen Stefany

    Ja mam rada mocinky Gwen Stefany *14* *3* *3* *3* *14*
    • Re: Gwen Stefany

      Píše se to Stefani. *13*
  • gwen

    gwen stefani je super *14* *15* *15* *14* *1* *1* *1* *1* *4*
  • Early winter

    Co říkáte na klip k Early winter? Podle mně je SUPROVEJ!!! Víte že část se ho natáčela v Praze?...žádná novinka,já vim,ale stejně jsem vám to chtěla říct... *1*
  • =)

    na tobě,Gwen se mi nejvíc líbí že seš samostatna a ze umis vyjadrit svuj nazor,mas sqely pisničky supr styl!!!!!!!!!!!mam te moc rada!!=)
  • Je to moc hezká a zajímavá holka
  • Gwen

    gwen je nejlepsi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *13* *3* *8*
  • SSSSSSSSSSSSUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPEEEERRRR

    Gwen Stefani je nejlepší!! *5* *5* *5* *5*
  • Harajuku Lovers Live

    Máte někdo origoš DVD H.L.L.? Já jo a je to naprostá bomba, záznam z koncertu z minulýho turné + spousta bonusovejch materiálů... Fakt mazec, kdo byl na nějakym z jejích koncertů tak ví, vo čem mluvim...=D Gwen umí v lidech úplně rozproudit krev, v Praze to rozjela parádně! *14* *5* *3* *14*
    • silviii

      Re: Harajuku Lovers Live

      jj já taky a je to strasne energicky dývko! fag mi dava energii:)) Gwen to tam mooooc slusi! a prazsky koncert byl suepppperr! pa *14* *4*
      • Re: Re: Harajuku Lovers Live

        Když vznikla písnička Hung Up od Madonny,hrozně jsem si jí oblíbila(tu písničku).Byla jsem ráda vždy,když jí někde hráli. *3* Ale jinak jsem Madonnu neposlouchala. Když jsem v květnu 2007 viděla její koncert z Confessions Tour,natolik se mi to zalíbilo,že od té doby jsem její fanynka. *14* Ale už dlouho se mi líbí song What you waiting for od Gwen Stefani.Ale jinak Gwen neposlouchám. *9* Možná,že jestli někdy uvidím nějaký záznam z koncertu Gwen Stefani,pak budu fanynka Madonny i Gwen Stefani.To vím jistě.Ale pak už nejspíš bude pozdě.... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit