Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gwen je dobrá ale teď letí Emma Watson
  • Super holka

    Jeto ta nej holka na světě a je uplně úžasná a taky moc simpatická!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Harajuku!!!

    Nej píseň je Harajuku girls!!! Kdo se mnou souhlasí ať mi napíše na mail
  • Já ty sprostý nadávky,jen odlácím!
  • Gwen je super! *1* Ale kde jsou ty doby No Doubt...zlatý časy *9*
  • Cool

    Gwen Stefani je cooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooool *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • skvělost

    Gwen mám ráda už jen proto že je pěkná baba a vypadá skvěle!!!Má zároven skvělý písně................!!Moc bych jí přála abi měla zdraví mimčo!!!!!! *4* je to prostě andílek!!! *3*
  • Ramazzotti je extratřída!!!

    Gwen není špatná ale na Erose se bohužel nechytá!!!
  • Gwen

    Já jsem měla Gwen vždycky ráda.A poslední dobou opravdu docela hodně.Mám ,ale radši tu skupinu No Doubt.Písnička Dont' Speak!To je pecka *5* !Gwen má dobrej hlas a ty její Crazy ůčesy žeru *15* .
    • silviii

      Re: Gwen

      jj má skvelej hlas! a její ucesy jsou super!!♥ pa *14* *3*
  • artus

    já Gwen stefani miluju *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší