Přejít na výpis diskuzí

Gwen Stefani

OSOBNOST 31.12.2006 
302 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gwen a Olsenky jsou nejlepšííííííííííí!!!!!!!!!!
  • Gwen

    Nej nej nej
  • Gwan je super. Je to jedna z mých oblíbených zpěvaček !!!
  • hustý no
  • NEJ!

    Je to ta nejlepší zpěvačka ve vesmíru!!!!Zbožnují je super krásná a sexy a má talent na tance i modu i zpěv.Supééééééééérrr!
  • nejlepší zpěvačka kterou znám

    Fakt ji pořád poslouchám a je to skvělá holka.Nejlepší je na ni to,že i když je jí 36 tak se oblíká šíleně!!!!!!! Prostě je to supr holka
  • hustota

    ta Gwen Stefani je super ale štve mi že zrovna já mám mít z ní referát a nemůžu nikde nic najít pomozte mi někdo please pište na meduzazz@seznam.cz mnohokrát děkuju předem dík dík dík dík dík dík dík dík dík dík dík dík dík a ještě jedou moc moc děkuku!
  • Super ženská

    Je stršně moc skvěla jak říkáte všichni milujem ji snad všichni. Taky bych ji mohla poslouchat každý den od rána do večera. 24 hodin v kuse a 365 dní v roce!!!!!!!! JSI SUPER!!!!
  • Super holka

    Jeto ta nej holka na světě a je uplně úžasná a taky moc simpatická!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • MILUJU JI

    gwen je užasná a každý má svuj názor. já jsi myslím svoje. GWEN je prostě ůůůůůůůůůůžžžžžžžžžžasnnnnnnnnnnnáááááááááá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit