Přejít na výpis diskuzí

Haley Joel Osment

OSOBNOST 31.12.2006 
32 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdysi u nej platilo  : I see dead people ... vývoj jede nezadržitelne dál, 

    dnes /4/2020/ platí již : I see  dead movie career 

  • Všechno nejlepší Haley joe osmente :D jsi moc pěknej a suprovej herec měl by jsis zahrat ještě v nějakem filmu jako byl 6 smysl :)
  • Film

    omg kdo dělal tu filmografii jak mohl hrát ve filmu kterej byl natočenej dřív než se narodil?
  • shattuckit

    Silvestr

    Dnes mužeme být vzhůru dopůl noci.Dnes je Silvestr.Tak já bych vám chtěla popřát hodně zdravíčka stěstíčka.A at jse vám vyplní vše vaše přání.A mnoho úspěchu v tom novém roce v čísle 2011.Hlavně jsi užijte Silvestra.A vydržte do půlnoci. *3*
  • narzis

    b-day

    preju mu vsechno nejlepsi a aby si zahral jeste prosim v nejakych filmech,je sikovny tak at se mu vede jen dal ;)
  • bajunka_p

    ...

    jj tomu tak verim *1* ,ae mozna ze by mu to tam sluselo *3*
  • vashley

    on a potter?

    oon měl točit hlasvní postavu Harryho ve filmu HP *1* *1* *1* *1* *1*
  • bajunka_p

    :)

    točí teď vůbec ještě nějaký filmy?? *14*
  • bajunka_p

    :D

    já kdybych ho potkala někde na ulici,tak bych po něm skočila a asi ho zná... samozřejmě bych chtěla podpis,fotečku *1*... no a přemlouvala bych ho o adresu :D
  • anetqaa

    ta podoba

    s Emily sou si neuveritelne podobny... proste spravny sourozenci .:D
  • lovemiki

    Umělá inetligence

    Naprosto mě zaujal film A.I.-Umělá inteligence... Můžu ho vidět padesátkrát a na konci se mi vždycky chce brečet... Možná, že jsem hrozná citlivka, ale to je tak dojemný, že jinak nemůžu... Prostě super film. Haley se na roli Davida moc hodí.. Byl vybranej skvěle! Je to výbornej herec... Zazářil i ve filmu Šestý smysl!!!! *15*
  • atrabah13

    no jo vy tady kritizujete a hodnotíte někteří uplně nesmyslně když o něm nic neví a jsem se před 2 týdny vrátil z Los angeles z beneficního konzertu HELP KIDS FROM AFRICA Haley tam měl asi 20 minutový proslov a autogramiadu nemyslým si že by to byl nějaký namachrovaný herec z hollywoodu,je to prostě normalní chlapík se smyslem pro humor...........
  • jj

    je jednym z mojich naj hercov,videla som sice len Siesty zmysel a Pay it forward ale milujem ako to vie super zahrat!!nadany chalan!faktik :)
  • Re:

    ahojky, jestli stále hledáš fotky z této doby, podívej se na www.zlinfest.cz do sekce fotogalerie, najdeš tam spoustu jeho fotek z festivalu *5*
  • Haley

    zdravím vás, jak možná víte, Haley se letos účastnil Mezinárodního filmového festivalu filmů pro děti a mládež ve Zlíně. Měla jsem tu čest se s ním setkat osobně a prohodit s ním pár slov a je to inteligentní a sympatický mladý muž, ne žádná rozmazlená hvězdička. Přála bych si, aby i takhle milé a příjemné byly i ty naše rádoby celebrity, prospělo by jim to. Ze setkání jsem si odnesla příjemné zážitky a společnou fotku a jsem moc ráda, že jsem ho mohla potkat.
  • Haley Joel Osment

    Je to velmi dobrý herec zahraje v;ýborně každou roli,mě osobně se nejvíce líbí film Šestý smysl a Pošli to dál který dávali nedávno v televizi!!!!!Má hezké stránky a moc pěkné foto!!!!!!!!!!Už se těším na další film ve kterém bude hrát!Je to SUUUUUPR klučina je prostě boží!!!!!! *14* *14* *4*
  • Re: MOC KRASNEJ KLUK!

    Je úplně nádhernej mocinky krásnej ulně k sežrání..... *14* *14* *14* *14*
  • MOC KRASNEJ KLUK!

    je uplně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*k sežrání včera byl v televizi film pošli to dál...a on ho tam jeden kluk kuchnul....dostala jsem záchvat a bulela jsem jako malá holka!!víc než jeho matka!!jo a chci se zeptat jestli by mi nekdo neposlal jeho nynější fotky mě je 13 a mu je 19(ale za 3dny mu bude 20)tak dík jo a ty foto co nejvíc ju??díky!! *14* *14*
  • Dara uvedom sa!!!

    Ked s nim chodis,tak to nejako dokaz!!!!
  • ahoj..je to vážně talentovanej herec a chci se zeptat,jestli někdo nemá jeho fotky z nynější doby..je starší než já a při tom mi to nedochází..Pošli to dál je úžasnej film a on se pro tohle narodil..držim mu palce,aby ho obsazovali i ve starších letech a aby nedopadl jak Culkin *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit