Přejít na výpis diskuzí

Hana Gregorová

OSOBNOST 5.10.2007 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • matróně typu Gregorové výrazný úbytek na váze přidal nejméně + 10 let a né že se šarmem vyrovná např. Macronové... Možná to bude vážnější, jestli ta stařecká prostopášnost není projevem nastupující demence. Se zdravým úsudkem by musela poznat, že se stýká s obscénním, arogantním a vypočítavým gigolem, který z příběhu bude chtít vytěžit maximum. K prozření nepřispělo ani tak zjištění, že milenec bere drogy, ale Koptíkovy stupňující se finanční nároky. Pravděpodobně ji také udržoval, stejně jako Rychtář, trvale pod vlivem... Nezbývá ji než zalézt a dál to le-jno nerozmazávat.
    Na ženské neměl Radek Brzobohatý opravdu kliku, jedna fúrie větší než druhá.
  • Pan Brzobohatý byl herec, který měl obrovské charisma, to co udělala jeho žena je ostuda. Mladý se chtěl zviditelnit, tak se mu to podařilo a stará dáma Gregorová si snad užila něco nového v posteli, jinak to bylo jen pro legraci ostatním, co to sledovali.
  • Koptík se zamiloval na první pohled - do majetku po Radku Brzobohatém. Počítal, že jeho láska bude opětována do posledního haléře na účtech vdovy. Seniorka může být ráda, že to nebyla "láska" až za hrob - slušnej matroš.
    Díky nucenému absťáku a poetičnosti zhrzeného gigola po odpojení od zdroje má
    důchodkyně o popularitu postaráno Co by na to řek Radek?
  • Celkem dobrá herečka,škoda že nejde vidět více. S kolouchem je celkem dlouho,tak asi ji to klape.
  • nika1979
    *14*
  • nika1979
    *14* *14* *14*
  • nika1979
    *14* *14* *14* *14*
  • Fandím paní Gregorové,komu se to nelíbí,tak to je jeho věc.........Když mají chlapi milenky a ženy mladší,tak to nikdo nekomentuje,tak se všichni starejte o sebe....
  • nika1991
    nekecejt do života svemu synovy..on vam take nekecá do života s mladim. fešakem.a to vas mammocccccccc rada *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vážená paní Gregorová.Až do této chvíle,než jsem shlédl upoutávku na "Máme rádi Slovensko"jsem si vás vážil.Nemůžu pochopit proč tu žijete,když nás Slováci ekonomicky předběhli.Já bych v žádném případě tohle neřekl.Když si uvědomíte,že sem za prací jezdí mraky Slováků,ale asi na prstech jedné ruky by se dalo spočítat kolik jezdí Čechů za prací na Slovensko.A když s nimi mluvím,tak mi každý řekne,že na slovači není práce a tak musí za hranice.Bylo by dobré se probrat ze sna a když je tam lépe tak se vraťte tam odkud jste přišla.
  • Vážená paní Gregorová.
    Potkalo mě to co Vás ale teprve jsou to necelé dva měsíce.Přišla jsem o milovaného,nejbližšího člověka, manžela.Nikdo kdo takovou ztrátou neprošel to nemůže nikdy pochopit.Pocit příšerné prázdnoty,samoty i když máte kolem sebe rodinu.Člověk se učí věřit i to že se spolu setkáme až přijde čas i pro mě.
    Ti co Vás tady uráží jsou velmi prostí duchem ,napsat něco za každou cenu ,urazit člověka a hotovo.Hlavně neví co se přesně událo a to je jen Vaše věc.Přeji Vám hodně,hodně,sil při obhajování vlastních názorů k Vaši práci v divadle a dalším životě.
    S pozdravem Irena M.
  • Vážená paní Gregorová,
    Je mi Vás upřímně líto. Zachovala jste se jako největší hyena.!! Ať už byl vztah mezi Vaším manželem a paní Jiráskovou jakýkoliv, tak paní Jirásková si nezaslouží nic z toho,co vypouštíte z pusy. Kdyby Váš manžel žil, určitě by o paní Jiráskové mluvil v úctě.
    I vy by jste měla! Už jen proto, že to byla výjimečná paní,veliká umělkyně a hlavně starší dáma.A jak se říká, o mrtvých jen v dobrém.
    Ani velký zármutek, který Vás souží Vás neopravňuje takto mluvit.
    S pozdravem Karolína
  • Paní Gregorová , v souvislosti s úmrtím paní Jiráskové jste opět demonstrovala Vaši nízkost,zášť a nenávist k herečce,které jste Vy nikdy nesahala ani po kotník ! Věřím, že pan Brzobohatý by se určitě zachoval jinak - to byl - na rozdíl od Vás - velký herec a slušný člověk !
  • paní gregorová přijmete mojí hlubokou upřímnou soustrast myslím na vás držte se,jsem s vámi *4*
  • Pani Gregorová,prijmite moju hlbokú sústrasť.Váš manžel vždy bol a zostane hercom a človekom,ktorý sa zapísal do sŕdc českých aj slovenských divákov.
  • Vážená paní Gregorová,
    nejprve přijměte mou účast na smrti vašeho manžela pana Radka Brzobohatého.Četla jsem vaši malou výtku ohledně akce záchranné služby.Můj syn zemřel na tu samou příhodu ve 44 letech ,dnes je tomu právě 10 měsíců.Posádka sanitky vůbec nespěchala,do nemocnice ho přivezla za 1 a půl hodiny a tam ještě celou hodinu čekal.Také bylo jejich první zda má doklady a peníze na manipulační poplatek..Bohužel jsem to nevěděla, bylo to v noci a on byl sám doma..Moc s vámi cítím ,je to bolest ještě větší,když si myslíte,že váš manžel mohl žít.Já jsem o tom že můj syn mohl žít přesvědčená.
    Přeji vám hodně statečnosti.
    Libuše Zajíčková
    libusezajickova@seznam.cz
  • Vážená paní Gregorová. Morávka 12.9.2012
    Z hlubokým zármutkem jsem se s televizních správ dozvěděl že zemřel váš manžel,Radek Brzobohatý.Narodil se na krásném Slovensku,ve Vrůtkách Moravským rodičům.Byl to Valach každým coulem.Byl to charakterní herec a nádherný člověk.Moc se mi líbil v Hříšných lidech města Pražského.Natočil spoustu filmů,inscenací v televizi,rozhlase,též i na prknech která znamenají svět.Máte divadlo,společnost Radka Brzobohatého.Včera se ještě smál,mluvil a těšil se ze života.Dnes,svíce zhasla a je jen vspomínka a v srdci žal a bol.Milá paní Gregorová nic jiného nemohu říci,jen dvě slova.Upřímnou soustrast.Totéž bych chtěl vyjádřit i rodině a herecké společnosti Radka Brzobohatého a též herecké asociaci.Odešel herec ale především dobrý rodák,Valach,táta,manžel.Příjměte ode mne ještě jednou upřímnou soustrast od Lubomíra Foldyny z Morávky v Beskydech.
  • Haninko, protože jsme se dlouho neviděly, ani neslyšely a nemám na tebe žádný jiný kontakt, tak volím tuto cestu, abych ti za sebe a za Mária vyjádřila opravdu upřímnou soustrast nad nečekaným úmrtím tvého milovaného Raduška. Jsme z této zprávy v šoku a moc s tebou a dětmi cítíme. Buď statečná a drž se. Moc zdravíme a kdyby jsi chtěla, tak jsme tady pro tebe kdykoliv. Ještě jednou opravdu opravdu upřímnou soustrast. Marta a Mário Schwarzovi. Můžeš mě kontaktovat na mailu:schwarzovamarta@email.cz
  • paní Gregorová,chci Vám jen kondolovat k úmrtí Vašeho manžela, pana Radoslava Brzobohatého, je to velká ztráta pro naši kulturu a samozřejmě i pro Vás a Vašeho syna,byl,je a navždy bude mým nejoblíbenějším hercem i když se musím přiznat, v ,,Případech Majora Zemana " hrál pěknou bestii,je to ale úděl herce, z toho je vidět, že dokázal zahrát naprosto vše.Jsem s Vámi při té velké ztrátě,vím o čem to je,já jsem přišla nejdřív o dítě, potom ještě o manžela,velmi s Vámi soucítím.Čest jeho památce.
  • chci jen kondolovat k dnešnímu úmrtí Vašeho pana manžela, velkého a oblíbeného herce pana Radoslava Brzobohatého, čest jeho památce, je to o to smutnější, že se nedožil 80-ky o jeden jediný den.S úctou Zita G.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit