Přejít na výpis diskuzí

Hana Horecká

OSOBNOST 17.8.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na svatbu asi nepřijede, je v blázinci......
    • To je pěkně hnusný... chudáku
      • Ale pravdivý
      • sypyča
  • svadba

    zdravim pani Hano.chci vas poadat pokud budete mit volno v terminunu 26.8.2011,aby jste nam venovala svuj talent,cas a zpev na nasi svatbe 26.8.2011.prikladam svuj tel.na podrobnostech se jiste domluvime.dekuji.martin kontakt tel774331069 dekuji
  • Zpěv v kostele

    Dobrý den, paní Hanko!
    Chtěla jsem se zeptat jestli by jste zaspívala dvě, tři písničky v kostele k výročí 100let založení. Nevím jestli toto vůbec děláte a také jaký je Váš honorář. Vaše písničky jsou úžasné. Nejraději mám dlouhou pouť, hallelujah, anděl tvého ráno, ale i ostatní jsou moc krásné! Děkuji za Vaši tvorbu, která těší už i pár mých přátel, kterým jsem písničky doporučila. Mějte se krásně! Bára
  • Zatoulaná kazeta

    Dobrý den Hanko. Kdysi jste koncertovala v Chebu se skupinou The Sally Rose Band. Byl jsem ještě malej kluk a po koncertě mě babička vyzvedla na pódium, abych si od Vás nechal podepsat fotku a kazetu s albem Country v hlavě. A o tuhle kazetu mi vlastě jde. Někam se mi zatoulala a novou nemůžu nikde sehnat, tak jsem Vás chtěl poprosit, jestli by ste mě nenasměrovala, nebo jestli by byla možnost mi tohle album poslat i s podpisem *4* ? S pozdravem Štěpán
    • Re: Zatoulaná kazeta

      Ahoj Štěpáne,
      kazetu už samozřejmě nemám, ale mohu Ti desku snad vypálit na CD nebo pokud bys měl zájem, mám jedno LP a pošlu Ti jej. Ozvi se, Horecká H.
  • georgina13

    Výročí

    Vážená paní Horecká, dovolte mi popřát vše nejlepší k Vašim dnešním narozeninám. Současně posílám přání krásných a požehnaných Vánoc. J. Kučerová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit