Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super

    Krásná, opravdu moc hezká a okouzlující !!! Fandím Vám a přeju Vám Hanko hodně rolí. *14*
  • Eva a Tomáš

    Taky přeji Evě a Tomášovi,aby jim to dobře dopadlo a mohli spolu chodit a nezasahovali jim do toho rodiče.Jsou oba velice sympatičtí.Eva je hezká holka. *4*
  • *9*

    Hanka je strašně dobrá herečka, navíc je pěkná a do seriálu Horákovi úplně padne. Doufám že jim to s Tomášem vyjde *3*
  • amdy.00

    PŘÁNÍ

    Hodně štěstí a zdraví k tvým narozeninám :D *4*
  • Hanku jsem bohužel neměl možnost vidět v žádnem z divadelních představení, pouze z inscenací či seriálů. Jednoznačně nejlepší považuji Expozitůru. je to výrazná, energická, přesvědčivá herečka s jedinečným úsměvem. není to tuctová krasavice, je prostě tak nějak jinak hezká *3*
  • To nine mozny ze ji je dnesky 31 jinak vse nejlepsi ale vipada spis na 21 :O teda na to ze jeji 31 vypada fakt uzasne vypada na 20 :D
  • Já Hanku mám ráda můj sen je být herečkou a ona mi jde příkladem sleduji všechny díly Horákovi teď sleduji 34 díl mám jí tam moc rada hlavně když je tam s Tomášem nebo s Kristýnou někdy i s patrikem *3*
    • ja souhlasim take horakovi milju a uz jsem tu celou serii shledla kinimlane 6x a muzu rict ze jsi cas d casu na nejaky muj oblibeny dil rada podivam...jinak Eva a Tomas no snad na to ani nejde rict odpoved :D *9* *16*
    • to jsem zase já Nikola.Škuthanová a chtěla bych se zeptat jaký má hana vagnerová e-mail nebo facebook mám jí ráda jsem její velká fanynka a to je mi 10let a chtěla bych si s ní psát
      • Hanko Vagnerová když tak Můj e-mail:nikola.skuthanova@seznam.cz a Facebook:Nikola.Skuthanova mám tam tvoji fotku:D
  • ahoj Evo-Hano jsi úplně boží hlavně v seriálu horáků a škoda že tech dílů není víc ale jinak ti přeji hodně štěstí
    *3* *4*
  • Hanka

    Hanka je velice simpatická herečka mam jí moc ráda v Horákových hraje velice dobře =)
    PS.mohli by jste sem přidat její výšku:170cm.
    Lucka. *4*
  • jedinetak

    Bude hrát taky někdy dospělé role ?

    Je jí skoro 30 LET A pořád hraje že je jí 18 !!! *15* *13* *8*
    • Proč by ne

      Proč by nehrála mladičké dívky, když i v 29letech vypadá na 18? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit