Přejít na výpis diskuzí

Hana Vítová

OSOBNOST 31.12.2006 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásavica...
  • Moc krásná ženská!! Adina Mandlová taktéž krásky té doby
  • Nádherná, tajemnná. Vůbec všechny herečky ze 30. a 40. let měly něco do sebe, něco, co dnešní doba tak trochu postrádá. Všechny měly zvláštní půvab. A herci také. Nejradši mám Hanu Vítovou, Adinu Mandlovou, Zitu Kabátovou, Raoula Schránila, Gustava Nezvala a nesmím opomenout samozřejmě geniálního Vlastu Buriana. To byli mistři a mistryně českého filmu. Samozřejmě jich bylo daleko víc, co se zasloužili o krásu nezapomenutelných černobílých filmů. Příběhy bez násilí a nadávek. Takové by se měly natáčet i teď. Skvosty české filmografie.
  • Hanča byla dobrá i v komedii Děti na zakázku.
  • Žádný film s touto herečkou mě rozhodně nezklamal,vyhledávám právě tyto její filmy. No, řekněte nejsou ty pamětníky lepší jak dnešní "střílečky"?Asi od 15 let vyhledávám tyhle pamětníkové filmy a dosud mě to neomrzelo ikdyž se stále opakují.
    • Taky mám ráda pamětnické filmy a Hanička se mi moc líbí ve filmu Noční motýl, člověk by ani neřekl, že se to natočilo někdy ve 40.letech,je to nadčasový snímek a moderní i nyní. Strašně se mi tam líbí ty kostýmy a vůbec celý ten film je strašně pěkný.
  • tomivojtech

    diskuse.

    Byla hezká měla přirozenou krásu kde se jí můžou rovnat herečky dnes samé líčidla.
    • Re: diskuse.

      souhlasím s Vámi.
  • soliter

    Hanička

    Nádherně hrála ve filmu Noční motýl.Písničku,ale za ní přezpívala jiná zpěvačka.Haně Vítové to bylo líto,sama velice dobře zpívala a že byla písen' pro film přezpívaná se dozvěděla když byl film hotový.Jinak s ní mám ráda ještě film Sextánka. *3*
  • Byla hvězda

    určitě patřila do první pětky velkých hvězd 30 až 40 let *4*
    • Re: Byla hvězda

      Zdravím a chtěla bych moc poprosit,jestli by někdo neměl odkaz na písničku z filmu Noční motýl, kterou v tomto filmu zpívala má oblíbená Hanička Vítová.moc děkuji.
      • Re: Re: Byla hvězda

        Hana Vítová byla velmi dobrá zpěvačka,
        nicméně ve filmu Noční motýl za ni
        z vůle režiséra zpívala Míla Špacírová-Hezká.Snad se film objeví někdy na DVD,
        vynikající Pytlákovu schovanku už na DVD
        mám.
  • Hanička Vítová

    Pro mě osobně má tato herečka magickoé kouzlo osobnosti,které na mě působí vždycky,když ji vidím v tom kterém filmu.
    • Re: Hanička Vítová

      Mate pravdu....Nevite,kde je pochovana?S.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit