Přejít na výpis diskuzí

Hannah Montana

OSOBNOST 6.8.2012 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miley byla o hodne lepsi pred tim jak byla mila a hodna a krasna ted je nevichovana zla a hnusna to chovani je katastrofa
  • ted jak se chova miley cyrus to je katastrofa pomalu straci fanousky
  • Je zajímavé že Hanna je větší než Miley
    • to jo
      *1*
  • Hanu Montanu mám moc moc ráda jsem její fanynka nikdo na ní nemá kromě lady gaga *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Hana je jiná než dřív ale je to její život a nechci ji ho kazit ale ona kazí své fanoušky Sbohem *13* *13*
  • No přectav si že žádnou super star neznam nad jménem Natalie!!Ale nežárlim že miluješ Hannah Montana.Ten serial je fajn,bez pochiby!
  • jÁ BYLA TAKY MALÁ A BLBÁ A MĚLA JSEM SI STRAŠNĚ RÁDA!-aLE lidi vzpamatujte se Hannah se už nevrátí!!!!Tak tu pořád nepište jaky jste fanynky''Ted si akorat myslím že ten seriál je trapnej!-Ted je miley lepší to její chování atd je lepší!A aspon existuje a Hannah ne vzpamatujte se!!!!!!!
    • TVL svatá pravda
  • ty jsi byla tak hodna a ted jsi drza pubertačka a to chovani je hruza *16* *11*
  • ahoj holky znam 1 holku teda zpevacku ktera se jmenuje natalia americka super hvezda jeji cele jmeno je natalia oreilo ma fakt nadhernej hlas zkuste si to najit na youtube zatim ahoj *3*
  • ahoj jsem tvoje veliká fanynka a prosím tě mi odepiš fanynka

    vendy



    *14* *3* *4* *1*
    • Hiya my czech fans!
      Maybe you are so good girl but I haven't already been Hannah Montana!I am glad I have short hair and new style,I am not so cute girl like in Hannah Montana,My life is so better then ....




      Your Miley
      • I agree with too *2*
      • I agree with you *3*
    • Ahoj vendy ti miluješ hanu montanu *5*
      • TVL nauč se psát!!!!!!TRAPKO! *16* *11* *12*
      • neasi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit