Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hrabě z Essexu

    tenhle tejden v uterý jsem si náhodou pustila Visat History a běžel tam seriál The Virgin Queen kde se Hans proháněl na koni jako hrabě z Essexu *3* koukala jsem jak blázen *14* *4* škoda že ho na konci popraví a useknou mu kebulku.. *9* *9*
    • Re: hrabě z Essexu

      Škoda, že tento historický a moc vyvedený seriál ještě nedávali běžné televize dostupné pro většinu diváků.. *9* *9* Chtěla bych ho někdy vidět. *3* Hans hraje asi jenom ve dvou posledních dílech, pokud se nemýlím, že? *3* *3*
      • Re: Re: hrabě z Essexu

        Mohli by dávat časem na čt2 *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: hrabě z Essexu

          To by mohli. *4* Zatím dávali na ČT jenom verzi, kde hrál hraběte s Essexu Hugh Dancy. Nebylo to špatný, ale chtěla bych vidět i tuhle verzi s Hansem - pro porovnání. *14*
  • Nahé scény / naked scenes

    Tady jsem našla Hansovo nahé scény ve filmech /angl. jazyk/. *14* *14* *3* *1* *3* *4*
    Hans Matheson
    "Family Money" - sex scene
    "Stella Does Tricks" - sex scene (checking)
    "Dr Zhivago" - sex scenes
    "Canone Inverso" - frontal nudity, bathing scene, sex scenes
    "Comfortably Numb" - back and full frontal nudity, shower scene, sex scenes
    "The Virgin Queen" - back nudity, bathing scenes
    "Bathory" - back and frontal nudity, sex scenes
    "I Am Dina" - back and frontal nudity, streaking (running naked)
  • Nero - 2.část

    Tak kdo jste se minulý týden všechno díval na druhou část Nera, hmm? *3* *14*
    • Re: Nero - 2.část

      mě se určitě líbil víc než první, Hans je skvělý herec *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4*
      • Re: Re: Nero - 2.část

        tak to mě se zase líbil spíš víc ten první
        • Re: Re: Re: Nero - 2.část

          Mě se líbily oba díly, každý byl o trochu něčem jiném a je těžké je porovnávat. *3* *14* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Nero - 2.část

            Jj..opravdusqělý herec..mlask... *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nero - 2.část

              Miluju ho. *14* *4*
    • Re: Nero - 2.část

      moc, akorát škoda že se na konci zabil, mno...ale to už má postě ve scénaři
      • Re: Re: Nero - 2.část

        Nero se zasebevraždil i ve skutečnosti, byl pošahanej..
        • Re: Re: Re: Nero - 2.část

          njn, řekla bych ale že nebyl jedinej pošahanej panovník
          • Re: Re: Re: Re: Nero - 2.část

            Mám pocit, že pošahaných panovníků bylo víc, než těch normálních. *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nero - 2.část

              jj *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nero - 2.část

              žejo *1* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Nero - 2.část

              *1* *1* tak to máš podle mě správnej pocit *4* *3*
  • Downloads

    Hodím sem pro všechny pár odkazů, aby jste si mohli stahovat jak o život nějaký dílka s Hansem *14*

    BATHORY
    http://ulozto.cz/12062 64/bathory-2008-sk.avi

    http://thepiratebay.org/torrent /4667955/Bathory_by_Jakubisko-Sk

    http://www.warcenter.cz/viewtopic. php?f=39&t=130703


    Všechno v SK. *4*

    BATHORY ONLINE KE SHLÍDNUTÍ:
    http://www.dlouhefilm y.com/index.php?page=movie&name=bat hory


    V SK. *3*
    • Re: Downloads

      TUDOROVCI

      1 a 2 série přes Rapidshare ke stažení v CZ jazyce:)
      http://dayphorum.eu/tudor ovci-the-tudors-cz-t15377.html

      With register.

      *5*

      soundtrack The Tudors ke stažení:
      http://www.uloz.to/1216057/the-tudo rs-trevor-morris.rar


      *3*

      TUDOROVCI ONLINE ke shlídnutí, 2. řada, 10 dílů, asi v anglině.. *5*

      http://watchthetudors.com/seaso n-2/


      *4*

      Tak si to užijte. *14* *3*
      • Re: Re: Downloads

        Privedla jsi me na myslenku stahnout si torrenty Tudorovcu a na titulky.com jsou ceske titulky, takze to hezky postahuju a zcihnu *3* me jednou za to piratstvi zavrou *1* Z rapidshare to jde desive pomalu.
        • Re: Re: Re: Downloads

          No vidíš, tak jsem přece jen někomu tady prospěšná. *3*
          • Re: Re: Re: Re: Downloads

            No jasan, ze jsi *3* *4* Vcera jsem shlidl druhy dil Tudorovcu, s nekvalitnima titulkama, ale cesko anglicky tomu rozumim *1* a teda jako Hans stale nikde a uz chapu, proc to v CR a i tu davali po 10 hodine. Mladsi 15ti let, nekoukat!!! A poprava Buckinghama me total rozhodila. Fakt jsem myslela, ze ho nepopravi a oni mu tu kedlubnu nakonec fakt ufikli *9* Ale Johnatan Rhys Meyers total uzasny, ta role mu padne jak p.del na nocnik *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Downloads

              *3* *4* No nic, tak teď už to víš. *3* Jinak ve třetí řadě taky nehraje - jen tak pro informaci. *9* *9* Loni v létě odmítl natáčení, že ho to nebaví a chtěl by zkusit něco jiného. *9* Proti erotice bych nic neměla, ale docela mi vadí, že půlku dílu vždycky pro*****í... *8* Člověk se tak z tý historie nic moc nedozví. *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Downloads

              Aha, tak to jsem jaksi nepostrehla, ze hraje az v druhy *1* No kazdopadne to zkouknu cely, pac se mi to libi tyhle historicky filmy a serialy *3* *4* No jako erotika exotika jela a teprve pak jsem fakt pochopila, proc az po 10 hodine *14* *14* *3* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Downloads

              Počkej, ale ty se díváš teprve na první sérii, dle toho děje co mi tu píšeš. Takže se nedivím, že Hans tam není. *4* On hraje totiž až v druhé sérii z roku 2008, vedlejší roli a na vedlejšák je tam prej přiměřeně. *5* The Tudors, 2.řada je ke shlídnutí celá tady http://watchthetudors.com/season-2/ *3* *14* Tam Hans už hraje. *3* U nás na Nově teďka dávají teprve první sérii a hnedka první díl byl dost erotickej. *1* *1*Malý děti nekoukat! *13* *1*
  • NERO - císař římský

    Tak kdo jste se včera díval? *3* *4* *14*
    • Re: NERO - císař římský

      jááá a ty romantické scény byly tak sladké, že ze mě málem tekl med *1* *14*
      • Re: Re: NERO - císař římský

        Njn, Hans je přes tohle machr, žejo? *14* Druhej díl už tak romantickej nebude, nn.. *13* *5*
        • Re: Re: Re: NERO - císař římský

          hlavně jak se vždycky na Akté tak hezky smál...škoda že se z něj stane magor
          • Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

            JJ, má krásný psychoúsměv *1* Mě teda přišel trošku pošahanej už v prvním díle.. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Tak tomu říkám smůla.. *9* Tak z toho by seklo mě taky. *4* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Bohuzel stale stahuji, jede to jak hlemejzd, jsem si vybrala spatny torrent, jako vzdy *1* *1* Ja prave nemam cas to shlednout cely vkuse a uz vidim, jak by se mi to sekalo a z toho by mi pak asi tez seklo, takze budu jeste chvili trpeliva *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Tak jak to jede, pořád ho ještě stahuješ? *3* O kousek výš máš link, kde můžeš skouknout Bathory online, pokud máš zájem. *4* Já se mrkla minulou sobotu. Stahovat bohužel nemůžu, neb nemám místo.. *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Jeste se mi ani nestahl, mam desne pomaly pripojeni, ale uz se tesim *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Jj, jasně nemáš zač. *3* Už jsi Bathory viděla, co na to říkáš? *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Ahojik, to aby clovek porad piratil a neco stahoval *10* *3* kde na to ma muj komp brat kapacitu? *4* Jinak dekuju za torrent na Bathory! Chtela bych to v originale, ale lepsi slovensky nez dratem do oka *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Ahojda *4* Nera dávali na ČT2 *3* Druhý díl bude ve středu 28.1. ve 20.30. *3*Já si stáhla Nera z netu, jenže je to italská verze, což poslouchatelný zrovna moc není pro mý citlivý uši. *9* *1* Ale jinou verzi jsem nesehnala..
            • Re: Re: Re: Re: Re: NERO - císař římský

              Jeeee, nechte toho! *4* Ja jsem to nemohla videt, skoda, ze CT nevysila online *9* (pokud to davali na CT). Musim si to nekde stahnout *14* *14* *14* *3*
  • 4 Amber

    Tak jak jsi si poradila s titlema? *3* Jiny bohuzel nejsou a troufam si rict, ze ani nebudou, pokud je nekdo neprelozi a neudela *9* Ja stahuju titulky na www.titulky.com, tam vesmes najdes vsechny titulky, ale spis k filmum nebo hodne znamym serialum.
    Tu VIrgin Queen bych chtela desne moc videt, ale to bysme tady nesmeli mit jen 4 zakladni kanaly *10* Tudiz fakt nechytam nic a Half light s Ahnsem jsem videla jen nahodou. Jinak jsem ho videla asi jen v Doktoru Zivagovi a vim, ze se mi tehdy libil a asi jsem si jeho jmeno zjistila, ale nejak nevim kam se mi podel *14* Tu je odkaz na Virgin Queen na bbc http://www.bbc.co.uk/drama/virginqueen/ . Po strane jsou tam Eposide 1 - 4 a kdyz na to kliknes a nemas pomalej komp jako ja, tak se ti objevi asi 2 minutova ukazka z kazdeho dilu. Nekoukala jsem na to, pac nemam trpelivost s tim ajks eot seka a tak. Jinak ten soundtrack ti stahnu a postnu ti ho nekam na stazeni, jestli chces, prave ho stahuji *3* Moc se mu nechce, ale snad pujde.
    No a konecne jsem si dostahla Half light v originale, stahla cesky titulky a az bude cas, tak na to mrknu, ale priznam se, ze uz jsem na to znova koukala i bez titulku a jen na casti, kde je Hans :oops: *4* *3* inak v originale mu celkem i rozumim na to, ze je to Skot zijici v Anglii, coz je pro me dost neslucitelne, co se angliny tyce *1* Britum nerozumim a Skotove maji jeste uplne jiny prizvuk, ale asi tim, ze je to spojeny, tak mu jde rozumet *1* *14*
    • Re: 4 Amber

      Titulky k Tess zatím nemám, nic nemůžu stahovat, není místo.. *8* *10* Takže snad někdy jindy.. *1* The Virgin Queen - všechny 4 ukázky z té adresy už jsem viděla někdy předloni + několik ukázek z youtube včetně dokumentu z natáčení. *3* *4* *3* Soundtrack jsem si loni stáhla taky z youtube, kde je úplně celej. *5* Jenže moje radost jaksi netrvala dlouho *9* Díky pošahanýmu discu mám po datech, takže si budu muset pořídit novej harddisc a to jen tak ještě nebude, takže nemůžu momentálně stahovat, poněvadž už nemám nikde místo. *10* Half Light jsem si pustila zrovinka včera, protože jsem nemohla spát. *1* *14* Ale shlédla jsem jen pasáže s Hansíkem. Nu, jinak tu adresu na stahování titulků jsem si chtěla uložit, ale jaksi to nejde.. :8: Jak jsi na tom ty se stahováním soundtracku z Virgin Queen? *3* Jj, Hans má krásný skotský jižní akcent, ač žije od svýho 1 roku v Anglii. Alespoň se jeho hlas dobře identifikuje mezi těmi ostatními. *4* *4* Vím, že plno lidí Angličanům nerozumí pomalu ani slovo, takže věřím, že s tím máš taky problémy! *1* Ale řekla bych, že např. jeho taťka ačkoliv je Skot jak poleno má krásnou výslovnost a je mu rozumět každý slovo. *5*
  • tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

    Rozhovor - dokument "The Story of Costume Drama"
    *14* *14*
    http://www.youtube.com/watch?v=dsfPlOB1F44

    Podívejte se sami na tento dokument na youtube, Hans je vskutku roztomilý, zvláště když se směje. *3* *4*
    • Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

      Je sladkej, fakt :oops: Co vic dodat *14* *14* Jeden z mala odkazu na youtube, co funguje *9* Tess smazli, pac to bylo nelegalni, skodaaa *9* *9*
      • Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

        Taky koukám, že Tess je smazaná, škoda. *9* *9* Možná půjde stáhnout ještě z téhle adresy, kdybys měla zájem *3* http://www.sinlesslinks.com/TV-Series/tess-of-durbervilles/
        *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

          Jeeej, rapidshare, nemam ho rada, ale postahuju to *3* Dekuju! Radsi bych to postahovala z youtube, ale bohuzel ilegalita musi byt neviditelna *1* Ted jsem se dala na stahovani Mlhy Avalonu a chtela bych Doktora Zivaga, ale jaksi jsem nenasla torrenty *9* Nevis(te), jestli se da nekde sehnat Bathory? Nedabovane! Pac mi stacila ta ukazka z filmu co tubyla na predeslych strankach a jako dabing je peknej hnus nekdy. Original je original *3*
          • Re: Re: Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

            Nevíš, jestli se někde dají sehnat titulky k Tess? *3* Nejsem zrovna angličtinářka.. *9* Bathory ještě nevyšlo ani na dývku, takže stěží. *13* Stahuješ Mlhy Avalonu v angličtině nebo v češtině a odkud? *3* Doktora Živaga mám staženého v kompu, ale v češtině, není to origoš. *5* *4* Našla jsem i soundtrack, ale nevím, jestli patří k tomu novýmu http://www.vsekolemhudby.estranky.cz/clanky/soundtracky-ke-stazeni-2/doktor-zivago-_tv_ *4* Tady další adresa http://www.mp3hits.cz/doktor-zivago-ost-z-r-2002-t10008.html :5: Jinak se ještě podívej na www.warforum.cz, je tam prý také Doktor Živago /2002/, ale v českém znění.
            *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

              Dývko Bathory mělo vyjít v CZ teď v lednu, ale prý ho odsunuli až na březen.. *9* *10* Navíc je dosti předražené. Český dabing stojí za hovno, zrovna Hanse nadaboval Dolanský dost amatérským způsobem.. *8* *16* Mám pocit, že vydání budou odsunovat asi jako tu premiéru.. *9* Za ty anglický titulky k Tess fakt díky, přece jenom mi to trochu pomůže, protože já jim skoro vůbec nic nerozumím, co tam říkají, angličtinu jsem se nikdy neučila. *9* Z jaké adresy taháš český titulky k filmům, pls? *3*A kolik už máš filmů s Hansíkem /popř. co všechno si s ním už viděla/, když jseš teď v Ir, musí ho tam místní tv kanály dávat každou chvíli, narozdíl od CZ /tady je to svátek *9* .. Jo, Virgin Queen je podle mého dost kvalitní minisérie, ale v CZ pro běžné občany zatím nedostupná záležitost.. *9* Zatím ho dávali jen kabelovky a ty my nemáme. *9* Strašně se mi líbí soundtrack, postahovala jsme si ho z youtube, ale blbne mi harddisc, takže jsem o všechny data přišla a můžu začít od začátku. To je k vzteku! *8* *10*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

              Díky. *3* Pokusím se je nějak přeložit alespoň kostrbatě, abych aspoň trochu věděla o čem je tam řeč. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

              tak ceske title k Tess jsem opravdu nenasla, jen ty anglicke, tak ti treba pomuzou *3* http://www.opensubtitles.org/cs/search/sublanguageid-eng/idmovie-40308
            • Re: Re: Re: Re: Re: tv dokument s Hansem (z 1.12.2008)

              Boze, takovy hackeri, stydet bysme se mely *1* Bohuzel k Tess titulky nejsou v cestine, ale treba zkusit je najit apon v angline. Ac ziju v Ir,tak tez anglinou dvakrat nevladnu a anglicky title dost pomahaji *3* Oki, tak na Bathory si pockam jeste chvilku *4*Mlhy Avalonu budou urco v angline, ale myslim, ze tam budou polsyk titulky *8* Ale prekryju to ceskyma titlema *1* Ja stahuju pres torrenty a torrenty stahuju ze stranky www.thepiratebay.org, the best page!
              Warforum je dense pomaly a hlavne je vsecho pres rapidshare, me bude bohate stacit postahovat Tess *9* *4* Jo a vcera jsem narazila na serial Virgin Queen a Hans tam hraje tez a jeste jeden herec, co me zajima, ale tez to nemuzu nikde najit, to je des, clovek, aby si vsechno kupoval *9* *9* *9*
  • objev :D

    Dnes jsem vyjimecne koukala na telku a zrovna davali Half light (v cestine je to myslim Svetlo ve tme) a total me Hans uchvatil, ale ze trvalo nez jsem se dopatrala, kdo to je *14* O reklamach jsem behala ke kompu a hledala jeho jmeno *14* Pak jsem si precetla, ze hral v Doktoru Zivagovi a vzpomnelail si, jak me tehdy tez uchvatil, ale jaksi jsem si to nespojila dohromady :2: Kazdopadne film ujetej, ale on totalne mlask k sezrani a bylo mi lito, ze nakonec stejne skocil z toho majaku *9* mohli byt happily ever after, ale tak thrillery asi nekonci no :2:
    Anyway jsem rada, ze je i tu forum o nem a az bude cas, projedu vsechny linky, co tu jsou. Predem diky za ne
    *3* Ziju momentalne v Irsku, tak ho mam coby kamenem dohodil a kdyby hral treba nekde v divadle, tak bych si nekdy na nej doletela, musi to byt cool videt ho live *3*
    • Re: objev :D

      Ahoj, to je dobře, že sem došel taky někdo novej. *3* Jj, film Světlo ve tmě mám stáhnutý v kompu, jako děj nic moc, ale když tam hraje Hans, tak proč se na to nepodívat. *1* Jinak Hansík natáčel v Irsku někde v okolí Dublinu v létě 2007 seriál The Tudors /Tudorovci/, určitě znáš, tak si ho mohla možná vidět na vlastní oči, ale jak je vidět, tak si ho prošvihla.. *3* On na divadle moc nehraje, naposledy v roce 2004, je to stydlín a nechce moc vystupovat.. *9*
      • Re: Re: objev :D

        Ahojky,jo prave ho stahuju do kompu a i cesky titulky jsem objevila, takze to zcihnu znova *14* Jako celej film jsem dokoukala jen kvuli nemu :oops:, jsme uz stara na takovyhle okouzleni celebritou, ale nejak to moc neresim.
        Tudorovce tu davali v telce, ale jelikoz tu vsechno dobry davaji hodne pozde vecer, tak jsme to nesledovala ac jsem chtela a to jsme ani nevedela, co tam hraje za charismatickyho chlapka *14* On neni vylozene krasny, ale ma desny charisma a i v tomhle pitomem filmu me dojal, ze neodjel nakonec tim vlakem, ale vratil se, aby ji objasnil v podstate, ze je zivy z masa a kosti, ale pak nemusel skakat z toho majaku *4* Je skoda, ze na divadle nehraje, fakt bych ho sla omrknout. A jinak ja jsme tu teprve rok, tazke nataceni Tudorovcu 2007 jsem tu jeste nebyla, skoda a vlastne ja ani neziju v Dublinu, ale tak to uz by se podchytilo
        • Re: Re: Re: objev :D

          Já si myslím, že slyšet Hanse ve filmu v originále je daleko lepší, než dabovaná verze. Já mám právě tu nadabovanou verzi, což je sice dobrý v tom, že nemusím sledovat titulky, ale hlas Hanse je hlas Hanse. *1* *3* On má zajímavej hlas, moc pěknej. *4* Jak už jsem psala, ten film byl dost uhozenej, takže kdyby tam nehrál on, vůbec bych se na něj nedívala. *5* Jen mě ještě uchvátila ta příroda a moře, jinak nic. *3* Hans hrál vlastně dvojroli. Jinak - Tudorovce budou premiérově u nás dávat tento pátek na Nově, ale zatím první sérii, kde Hans nehraje.. *9* Ale budu se dívat, poněvadž mě historie zajímá. *5* No a 21.1. na ČT2 budou večer dávat Nera, tam jsem Hanse poprvé viděla, zpočátku mě byl nesympatický, ale pak jsem si řekla, že má něco do sebe a po filmu jsem běžela ke kompu a zjišťovala, co je to za herce, do té doby jsme ho neznala. *14* No, vlastně podle jména trochu jo, když v ČR natáčel Doktora Živaga, tak v TV REVUE s ním tehdy vyšel článek, ale nějak mě tenkrát nezaujal, takže noviny skončily v popelnici. *9* *9* Ani mě nenapadlo, když jsem viděla Hanse hrát v Nerovi, že je to ten samý herec, co hrál i v Živagovi, protože tam byl mladší a vypadal trochu jinak, tak jsem ho prostě nepoznala. :1: On není moc slavný a známý, ale je to ten druh herce, co přetrvá. *5* *3* *14*
  • aranella

    Nero a Tudorovci

    lidi včera jsem viděla na Nově upoutávku k seriálu Tudorovci kde hraje Hans, ale je to zatím první řada kde on asi ještě nehraje že *7* *7* no neva.. ale na ČT jsem viděla upoutávku k filmu Nero měli by ho tam dávat někdy koncem ledna tak se mocky těším a vy se taky dívejte!!! *14* Pááááááá *3* *4*
    • Re: Nero a Tudorovci

      středa 21. 1. 2009 20:30 h
      Nero, císař římský (1/2)
      (Nero)
      Jeden z nejproslulejších krutovládců v italském koprodukčním filmu (2004). Hrají: H. Matheson, L. Moranteová, R. Schmidová, M. Habich, M. Daporto a další. Režie Paul Marcus
      • Re: Re: Nero a Tudorovci

        Moc mu to tam sluší, je velmi charismatický. *3* *4*
      • Re: Re: Nero a Tudorovci

        ČT2
  • Love, Flirtation, and Sex

    V anglickém jazyce. *5* Hans' birth chart:

    Short Report - Love, Flirtation, and Sex
    for Hans Matheson, born on 7 August 1975



    *14* *14*

    Ascendant in Gemini

    With your Ascendant in Gemini you have a talent for variety in personal relationships, and you can enjoy many different kinds of lovers. A stick-in-the-mud partner who liked the same thing every time would be very boring.

    Since you are an inventive lover, you need a very sensitive partner who can respond to your delicate touch and lively imagination. In fact, imagination is the keyword to your style.

    Sun in Leo

    Leo is the sign of the lover, and the Sun here gives your personality grace, generosity and charm. You give and receive love freely, and you surround your partner with tenderness and affection.

    Your innate tendency is to lavish affection on your partner, which may startle or overwhelm someone who is not accustomed to it. You can give out too much of good thing.

    Do not expect your lover to return your affections in the same style. Even the deepest love can be expressed in many different ways, which you may have to search for.

    You are a very loyal partner, as long as you are given freedom to be. You must also grant that same right to your lover and avoid possessiveness or jealousy. Loyalty comes from the heart, and you will know through feelings rather than actions if a partner is right for you.

    Whenever you have problems in a relationship, analyze them with your feelings, not your mind.
    • Re: Love, Flirtation, and Sex

      Sun in the Fourth House

      You express your love as much through the surroundings you create as through physical sexuality. For this reason you will generally take a lover only after the two of you have become fast friends.

      You are much more at ease when you can make love in familiar surroundings that you can control. This may be partly because of some natural insecurity, but it is just as much because for you, giving love includes much more than the physical act.

      Therefore, you would be wise to look for a lover whose idea of a good time is an intimate evening at home rather than someone who likes to paint the town red.



      Moon in Leo

      You are very open and mellow toward your lover, and you are a very enthusiastic and outgoing love partner.

      Your partner should enjoy social gatherings, because you feel unfulfilled if you are alone for a long time.

      Generally you are an optimist, which helps the physical side of a relationship.

      Physically and emotionally, you enjoy the presence and love of many different people, but you will probably lock your truly heartfelt loyalty and love to one person only.
      • Re: Re: Love, Flirtation, and Sex

        Moon in the Third House

        You usually express your loving feelings verbally, and you should not hesitate to let your lover know just how you feel.

        It is also a good idea to talk out personal problems extensively with your lover, because for you, that is the best way to deal successfully with them.

        Indeed, words may be your primary method of transmitting love and understanding at all levels. In any intimate situation, your words of love and encouragement will heighten the sexual experience, so don't hold back.

        Your best relationship with a lover is one that is chummy and casual, with much of the intimate informality of a brother-sister relationship.



        Venus in Virgo

        You are likely to be most comfortable with a familiar lover who knows your habits and desires very well. In order to enjoy love most fully, your partner must be completely aware of your likes and dislikes. Do not let antiquated moral taboos keep you from living up to your love potential.

        You and your lover can find pleasure in writing down your fantasies in detail and exchanging them. This will make your lovemaking, in its own way, a dream come true.
        • Re: Re: Re: Love, Flirtation, and Sex

          Venus in the Fifth House

          For you, love is a happy, joyful experience, and your partner should share your open and optimistic approach. Whatever you want, you want it then and there.

          Although you value close personal communication with a partner, you feel that it is better achieved on a mental plane rather than through sex.

          You enjoy an artful lover, but one who retains a sense of youthful innocence, for whom experience and technique are not ends in themselves. Love must always retain the purity and beauty of a flower.



          Mars in Taurus

          You take a while to warm up to lovemaking, but once in gear, you sustain a steady and unfaltering pace that allows plenty of time for full sexual expression. You should give careful consideration to your lover's rhythms and timing so that you do not either wear out or exasperate your partner.

          Your regular sexual drive needs consistent outlets to keep in balance, so you are best off with a regular partner.

          You are quite frank in your expression of affection, and you need a partner who does not intellectualize love too much but encourages you to manifest it directly in a manner that you both understand without words.
          • Re: Re: Re: Re: Love, Flirtation, and Sex

            Mars in the Twelfth House

            You have a needling desire to realize your deepest and most out-of-the-way motivations, both sexual and otherwise. For this reason you are willing to give up much in a relationship in order to explore the unknown.

            Do not wander into strange territory without carefully finding out about it first, for your tendency to act rashly could lead you into trouble.

            If you are careful, the rewards will be well worth the risks, and the fulfillment you experience will be special and unique to you.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit