Přejít na výpis diskuzí

Hans Zdražila

OSOBNOST 4.1.2009 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Napiste mi email na zdrazilova.lucie@seznam.cz , dedovi tento příspěvek prečtu.
  • Předchozí příspěvky jsou staršího data. Takže nevím, zda můj pozdrav bývalému kolegovi dorazí. Pro naší generaci vzpěračů byl Hans nedostižný bůh a idol. Poprvé jsem se s ním setkal v roce 1964 po olympiádě, kdy jsem byl 15.leté ucho. Postupně jsem se s ním setkával a mimochodem u případu kolegy Pavláska jsem byl s Hansem spoluaktérem akce. Hans byl vždy pro každou srandu. Se vzpíráním jsem skončil naráz díky celkové atmosféře a podrazům v našem sportu. Rozhodně jsem nezatrpknul, pouze jsem si našel jiné prostředí. Pan Hans Zdražila je vzácný člověk a kdo ho znal, chápe věci, které se kolem něj udály nebo neudály. Neviděl jsem ho od času OH 1972 v Mnichově, ale musím na něj myslet stále. Přeji mu zdraví v rámci možností. Dnes máme spoustu olympijských vítězů a světových šampionů, ale Hans je jen jeden !
  • Sbírám autogramy a potřebuji znát adresu pana Vladka Dobrovodského v Praze.
  • Zdravím dědu Hanze. Vzpomeneš si ještě komu jsi házel švihadla do kanálu? Bydlela jsem na Klostermanové ulici.
  • Vše nej k narozkám. Vzpomínám si jak Rudé právo psalo, že se Pavlásek posr.l. A asi ti to přišili na triko. Ale jestli mu gutalax pomoh,tak TLESKÁM !!!Já ti za ten nejcenější kov děkuju !!!!!!!!!!!
  • Dobry den pane Neveceral, kontakt na dedecka Vam samozrejme dam, kontaktujte me prosim na email, ja Vam to cislo zaslu, nechci to psat tady do diskuze. Email: zdrazilova.lucie@seznam.cz . Mejte se krasne, Lucka Zdrazilova
  • Re: prosba

    Dobrý den
    přečetl jsem si Vaši diskuzi a nemohu na ni nereagovat!! :-) Strašně se moc se zajímám o Olympijskou historii, zvláště českou. Ať se ozve kdokoliv, byl bych velice rád, kdybyste mi poslali adresu na pana Zdražilu kvůli žádosti o podpis. Nebo pokud možno, aby mě "vnučka" a nebo kdokoli jiný ohledně adresy zkusil kontaktovat na mail: maley.honza@seznam.cz
    díky moc!!
  • Kamarád

    Dobrý den milá Lucko,
    jsem kamarád Vašeho dědy Hanse, známe se
    z mládí a moc vás prosím o nějaký
    kontakt na něj.
    Moc ho pozdravujte od Ládi Nevečeřala.
    Předem děkuji
  • Re: prosba

    Dobrý den,
    píšu publikaci o historii severní Moravy, jejíž součástí je i představení zlatých olympioniků. Nemohu sehnat fotku pana zdražily. Můžete mi nějak pomoci? Děkuji.
  • prosba

    Dobrý den, sice jsem tuto stránku nezaložil, ale velice rád bych získal nějaké fotky pana Zdražily. Už víc než 45 let sbírám fotky s autogramy známých osobností a rád bych mu poslal na podpis nějaké fotky. Adresu se mi podařilo získat ale z fotkami je to špatné. Pokud byste mi mohla nějaké poslat na mejl tak bych Vám byl moc vděčný.
    Předem děkuji.
    Jirka Zdarsa
    Tovární 142/20
    664 91 Ivančice
  • prosba

    Dobrý den, jsem vnučka Hanse Zdražily. Mohla bych poprosit toho kdo založil dědovu stránku aby mi napsal, ráda mu pošlu další fotky dědy nebo jaké koliv informace, předem díky.Lucy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit