Přejít na výpis diskuzí

Hans Zimmer

OSOBNOST 6.1.2008 4:10
  25 příspěvků

Hans Florian Zimmer je německý autor filmových soundtracků oceněný Oscarem, cenou Grammy a dvěma Zlatými Glóby. Hans Zimmer, narozený ve Frankfurtu, začal svou kariéru hraním na klávesy a synthesizéry, jako mnoho dalších, v kapelách, konkrétně Ultravox a The Buggles. Od roku 1980 pracoval jako asistent skladatele filmových soundtracků Stanleyho Meyerse. Zásadním průlomem kariéry Zimmera byl rok 1988, když napsal hudbu pro film Rain Man. Za toto dílo byl nominován na Oscara. Od té doby napsal spoustu dalších hudebních doprovodů pro známé ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sarah89

Hans !!!

Jeho hudba je ta nejlepší co jsem kdy slyšela.Napsal skladby k tolikati filmů, že kolikrát, i když mi ten film nepřirostl nějak moc k srdci podívám se na něj jen proto, že tam je jeho hudba....Je fakt nejlepší *3* *4*
  • Hans Zimmer

To je záruka dobrého filmu. Je to machr.
  • hmm :)

úpe nejvíc luxus skladatel díky jeho hudbě sem nakonci šifry mista leonarda řvala jak malý dítě :D :D prostě ho žerůůůůůůůů :D
  • mikes38

Hans Zimmer

Kdyz sem poprvi slysela skladby od HZ v Madagaskaru, tak sem si myslela ze to skladal tak 20letej kluk ale ted kdyz uz vim kolik mu je tak pred nim smekam *4* je proste nej *1*
  • pindik.sk8

Hans Zimmer!

je to pro me jeden z nejlepších skladatelů vubec, ty skladby které napsal to je úžasný ten film to vyšvihne o latku nahoru ptž ke každýmu filmu by mela být správná hudba...je to pro me vzor a musím přiznat že používám jeho hudbu do svých projektů *5*
  • The Rock

Nemate nahodou nekdo soundtrack z filmu Skala? Nikde ho nemuzu sehnat.
    • Re: The Rock

Mám. Pošlu odkaz. Napiš na email. TheROCKnfl@seznam.cz
    • pindik.sk8

Re: The Rock

mám 3 písne ze skály jestli chceš aspon....tady je mí icq 379937803 *3*
  • Klobouk dolů...

H.Z. je ten nejúžasnější člověk, který má neskutečný talent.. Jeho hudba dokáže naprosto přesně podtrhnout děj filmu a doplnit ho o ten vlastní prožitek... Klobouk dolů před tímto skladatelem.... :)))
  • eviii37

.....

Hans Zimmer je pro mě nejlepší skladatel vůbec. Jeho skladby stojí fakt za to strašně ho obdivuju *3* *14*
  • :)

On je úžasnej:) Obdivuju ho, má ty nejlepí skladby!:) *14*
  • chickenka

Nej...

Njn Hans Zimmer je prostě the best!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit