Přejít na výpis diskuzí

Hayley Williams

OSOBNOST 16.12.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je supr!!

    Hayley je úpe úžasná!!!Na ni nikdo nemá!!Love Paramore 4ever!!!
  • xxpetulqa

    PARAMORE navždy prostě! xD

    Hayley je úžasná :). Přesně - má skvělý vlasy, to zaprvý, skvělě zpívá, je dobře praštěná :D To se mi na ní líbí *4* ...Asi bysme si rozuměly *1* ...Jinak jsem jí našla na twitteru a je docela sranda vědět, co celej den dělá *1* ...A PARAMORE celkově?Dokonalost sama *14* Nejlepšííííííí *3*
  • ladydany

    The Best ! <3

    Hayley je moc super ;) Má skvělej hlas a super vlasy xD Strašně mám ráda jak je energická :DDD *1* Má c00l styl! Achjooo :( Proč nemužou přijet do českaa :'((( No newa ona je prostě néééééj zpěvačka !!!!
  • decode

    ja ji mam rada me se nejvic libi mp3 decode ta je dobra ne *14*
    • teenaa

      Re: decode

      jj, je dobrá! mně se nejvíc líbí My heart a Fences a pak všechny ostatní! *5*
      • Re: Re: decode

        nooo a tu pesnicku co maju airplanes .. to nehapem ..pockajt .
        Hayley dcera eminemova ?
    • Re: decode

      Ta je supr!!Pak se mi líbí ještě Crushcrushcrush a Misery Business.
  • Je úžasná

    Já mam Hayley moc ráda, je děsně energická a ví o čem píše a do všech těch písniček dává kousek sebe a hlavně Paramore hrajou proto, že maj hudbu rádi a nedělaj to kvůli penězům....Hayley je originální a nehraje si na to co neni! Má svuj vlastní styl a je jí fuk co si myslí ostatní, hrozně jí za to obdivuju, ale bez ostatních by to nebyly ty Paramore, který známe, takže doufam, že jí nestoupně sláva do hlavy a nevrhne se na sólovku (i když to by mi tolik nevadilo, ale Paramore sou Paramore *1* )
  • makushqa

    je nej!

    Hayley má fakt krásnej hlas!Ta to určitě daleko dotáhne!Fandím jí mooc! *3*
  • kuritkovi

    ....

    Hayley má krásnej hlas a zpívá otevřeně a ,,od srdce"....Paramore 4VER
  • certicek963

    ................

    Hayley je ta nejlepší ypěvačka s tim nejčistším hlasem na světě. Madonno di se zahrabat a hodně hluboko
    • sheepgirl

      Re: ................

      hej neurazej ostatni,ne ze bych madonnu poslouchala ale je to vec nazoru *9*
  • festrrr

    ZDRAVíM

    Zdravím ve spolek Hayley je bez diskuzí ta nejlepší zpěvačka americké scény.A jestli pouzivate last.fm tak sem se muzete pripojit http://www.last.fm/group/Paramore+C zech+Base Tak se ukažte *5*
  • Hayley:)

    a stejně to je neljepší zpěvačka:) A ještě tak krásná:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit