Přejít na výpis diskuzí

Hayley Williams

OSOBNOST 16.12.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ladydany

    The Best ! <3

    Hayley je moc super ;) Má skvělej hlas a super vlasy xD Strašně mám ráda jak je energická :DDD *1* Má c00l styl! Achjooo :( Proč nemužou přijet do českaa :'((( No newa ona je prostě néééééj zpěvačka !!!!
  • decode

    ja ji mam rada me se nejvic libi mp3 decode ta je dobra ne *14*
  • Je úžasná

    Já mam Hayley moc ráda, je děsně energická a ví o čem píše a do všech těch písniček dává kousek sebe a hlavně Paramore hrajou proto, že maj hudbu rádi a nedělaj to kvůli penězům....Hayley je originální a nehraje si na to co neni! Má svuj vlastní styl a je jí fuk co si myslí ostatní, hrozně jí za to obdivuju, ale bez ostatních by to nebyly ty Paramore, který známe, takže doufam, že jí nestoupně sláva do hlavy a nevrhne se na sólovku (i když to by mi tolik nevadilo, ale Paramore sou Paramore *1* )
  • makushqa

    je nej!

    Hayley má fakt krásnej hlas!Ta to určitě daleko dotáhne!Fandím jí mooc! *3*
  • sheepgirl

    Re: ................

    hej neurazej ostatni,ne ze bych madonnu poslouchala ale je to vec nazoru *9*
  • kuritkovi

    ....

    Hayley má krásnej hlas a zpívá otevřeně a ,,od srdce"....Paramore 4VER
  • certicek963

    ................

    Hayley je ta nejlepší ypěvačka s tim nejčistším hlasem na světě. Madonno di se zahrabat a hodně hluboko
  • festrrr

    ZDRAVíM

    Zdravím ve spolek Hayley je bez diskuzí ta nejlepší zpěvačka americké scény.A jestli pouzivate last.fm tak sem se muzete pripojit http://www.last.fm/group/Paramore+C zech+Base Tak se ukažte *5*
  • Re: Re: Kdy budou v ČR?

    Díky za odpověď, ačkoliv jsi mne moc nepotěšil/a, pořád jsem někde ve skrytu duše doufala, že ještě letos přifrčí..:(..Musíme je sem nějak přilákat..Třeba na český nefalšovaný pivo..;).. *14*
  • Hayley:)

    a stejně to je neljepší zpěvačka:) A ještě tak krásná:)
  • Re: Kdy budou v ČR?

    A detaily turné určitě najdeš na www.paramore.ic.cz
  • Re: Kdy budou v ČR?

    Zatim se do ČR nechystají, nebo se o tom vůbec nemluví... Momentálně by měli být na turné v Německu.... Letos se tu prostě na 98% neukážou... Ale třeba příští rok na nějakym festivalu:)
  • Kdy budou v ČR?

    Můžete mi někdo sdělit informaci ohledně nějakého turné Paramore? Jestli třeba nezavítají také do ČR.. *14*
  • hayley

    je cool
  • riot

    hayley je ta nej zpevacka a ma cool styl.
  • Hayley Williams

    Musim uznat ze je to dobra spevacka. Co som pozeral vystupenia... Tak som si vsimol ze je taka "halzáčka" ma rada zabavu... Nedrzi sa presne... ako by som to tak napisal... Nedrzi sa presne spevackej estetiky. Ze dany spevak robi presne to a to... Ona je taka uvolnenejsia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit