Přejít na výpis diskuzí

Heath Ledger

OSOBNOST 31.12.2006 
6509 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • majushqa

    Heath byl super

    Heath byl super
    je škoda že si ho lidi začly vážit až když umřel(což není můj případ),
    filmy ve kterých hrál byly prostě úžasný...ať hrál cokoliv
    prostě podle mě lepšího herce nebylo, neni a nikdy nebude

    *13* *13* *13* *13*
    • a.n.c.a.

      Re: Heath byl super

      njn to je skoda, ale nekdo videl jeho filmy prave po jeho smrti:(...coz je zase muj pripad.... *9*
  • heatcliff

    .............

    Jeho úsměv, je v srdci slunce, a jeho oči jsou každým ránem, v ránech bolestných či proplakaných.
    Letní podvečery mají nádech jeho tváře, která tolik připomínala slunce, a jeho oči měly lesk deště...Který prší z nebe, odkud spouští slova lásky, a slova pohlazení,možná k nám dojdou, možná ne...
    Možná jsou jeho výkřiky, šumy dálek, a možná jeho stín běží nočním lesem, a hleá světlo, které by ho navrátilo zpět ...Jenže ho nikdo neslyší, a tak se vrací do nočních návštěv, kdy svými jemnými dlaněmi hladí tvář, a svými slzami utěšuje zrazenou duši, z jeho odchodu,a z jeho nepířtomnosti....Snad je tu , snad..Snad brouzdá v mých snech, a snad sedí u mne do ranního svítání, které ho odnáší pryč, do neznáma, do věčnosti nocí, do slunečních západů, nebo do mořských vln, které jsou jeho slzy....
    • perth

      Re: .............

      Prostě náááádherné *4* Takhle bych to vyjádřit nedokázala, ale cítím to stejně *14*
    • Re: .............

      Nádherně napsané. Úplně mě to rozbrečelo.
    • xxpetulqa

      Re: .............

      *9* <3
    • aliss67

      Re: .............

      KRÁSNÉ! *4*
  • 10 důvodů

    Zdravím všechny a pro Ty kteří o tom neví mám dobrou zprávu, vyšlo DVD 10 důvodů za relativně slušnou cenu-179,--. Já si ho určitě koupím, mám ten film ráda, i když už dávno nejsem teenager.:o)).Mějte se !!!
  • kokainová party

    Schlédla jsem na www.bleskovky.cz, pokud zadáte heath ledger, tak je tam z 12.4. kokainová party.
    Myslím si, že to ukazuje jen o tom, že člověk, který tento úryvek zveřejnil po jeho smrti, si nezaslouží nějaký obdiv.
    Po schlédnutí tohodle videa, mě to vůbec neodradilo od obdivování, tak skvělého herce. Ba naopak. Ve světě filmu je to zcela normální, že se tam berou drogy, je to tak i u nás, jen na to lidé nepoukazují, tak proč za to někoho odsuzovat, když je to jeho věc, nemyslíte? *3*
    • Re: kokainová party

      Taky jsem to viděla už dříve na Pertnow, ale ono tam ani nic hrozného nebylo. Heath tam pije pivo a baví se o své dceři. Kokain je droga bohatých a v těchhle kruzích to není nic neobvyklého.
      Nikdo není svatý a já myslím, že normální lidi to tak berou, takže s Tebou můžu jen souhlasit. *4*
    • Re: kokainová party

      oprava www.bleskovky.sk
  • Shakespearův sonet

    Ahojte, tady je sonet od W. Shakespeara, který Michelle říkala na pohřbu. Myslím si, že je opravdu krásný.
    Mám tebe k jasnému dni léta přirovnat?
    Není tak líbezný ani tak srdci milý:
    vždyť v máji opírá se vichr do poupat
    a lét, léto též trvá jen krátkou chvíli;
    někdy to nebeské oko až příliš žhne
    a jindy jeho tvář nevyjde zase z tmy,
    a každá krása zde od krásy odpadne,
    jak velí náhoda nebo běh přírody.
    Tvé věčné léto však se nikdy nezmění,
    ty nikdy neztratíš nynější jas své krásy,
    tebou se nebude smrt chlubit, že jdeš s ní:
    v mých věčných verších tu přetrváš všechny časy.
    Vždyť dokud bude zde žít a číst kdokoliv,
    dotud zde budeš ty v mých slovech také živ.
    • Re: Shakespearův sonet

      To je nádhera *4*
    • Re: Shakespearův sonet

      krása, ona ho opravdu milovala
      • gabinka022

        Re: Re: Shakespearův sonet

        Já jsem o tom taky přesvědčená *3* jinak jak se máš Lenko? Včera jsem si pročítala celé tohle fórum uplně od začátku a byla to fakt nostalgie..uvědomila jsem si, že jsem tu už dlouho neviděla spoustu lidí, jako třeba Álu, Linu nebo třeba fildu...ráda bych si mezi spletí nových obdivovatelek přečetla i něco od nich nebo třeba od tebe..:) měj se moc hezky
        • Re: Re: Re: Shakespearův sonet

          Ahoj Gábinko. Moc tě zdravím *4*
          • gabinka022

            Re: Re: Re: Re: Shakespearův sonet

            Ahoj Lino, ty sem chodíš pořád, já vim *3* tak ještě ta Ála a Anatt nám tu chyběj *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Shakespearův sonet

              Chodím, někde něco písnu, a někdy jen kouknu jak to tady vypadá *4* Ano, ty tady chybí *4*
        • heath.4ever

          Re: Re: Re: Shakespearův sonet

          tím fildou myslíš asi mě že?? *3* předtím jsem neměl profil,ale teď jo.jsem heath.4ever...a jsem rád že se fanklub Heath takhle rozšiřuje;)
          • gabinka022

            Re: Re: Re: Re: Shakespearův sonet

            Wow, tak to jsem netušila, že ty jsi filda...tak to jsem ráda, že jsi zůstal věrný tomuhle fóru..:)
            • heath.4ever

              Re: Re: Re: Re: Re: Shakespearův sonet

              tak teď už to víš;)neboj,já tady budu pořád..Heath is our Hero
        • Re: Re: Re: Shakespearův sonet

          Ahoj Gábi, mám se docela dobře. Letos mě čeká hledání práce, protože mi končí mateřská a z toho mám docela strach, protože tady na Moravě a v malém městě práce není.Trošku jsem z toho smutná, že už mám tohle krásné období v životě za sebou. Na Heathla vzpomínám a dokonce jsem nakazila i manžela. Plánuju, že si objednám nějaké tričko Jokera z Ameriky, u nás se bohužel neprodávají.Přeji si aby získal tu nominaci na Oskara a aby časem vznikl i nějaký film o něm. Musím to být hrozně těžké-dostat se do stavu v jakém on zemřel.Byla to tady opravdu nostalgie a našlo se tady opravdu hodně lidí na které ráda vzpomínám a to včetně Tebe. Ála se už opravdu dlouho neozvala i Anatt . Měj se moc hezky a určitě dej vědět, jak se máš. Ahoj Lenka.
          • gabinka022

            Re: Re: Re: Re: Shakespearův sonet

            Budu ti držet pěsti,ať seženeš nějakou práci,která tě bude bavit a naplňovat.Chápu,že je ti z toho teď smutno,když končíš mateřskou,podle mě je to jedno z nejkrásnějších období v životě,i když jsem si ho zatím sama neprožila.Ale teď se můžeš dál radovat z děcka,jak roste a jaké dělá pokroky:)To máš dobré,žes nakazila už i manžela,já u přítele uplné pochopení nenašla,on mi vždycky říká,že jsem závislák,když mě vidí na těchto stránkách..ale nemyslí to špatně.Taky bych si přála,aby Heathovi vyšel ten Oscar a aby o něm byl natočený nějaký dokument.Jinak já osobně se mám dobře,teď mám zkouškové období,takže mám dost volného času a proto jsem tu teď pořád:)Doufám,že se ozvou i ostatní stálice.Měj se moc hezky.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Shakespearův sonet

              Gábi, tak ať se Ti u zkoušek daří. A hele Filda se ozval, to je fajn. No manžel byl úplně nadšený z Temného rytíře a tak je mu taky líto, že tak svělý a hlavně mladý herec zemřel. Jinak, že by se vyžíval v diskuzích, tak to určitě ne. Jen se rádi bavíme o filmech, prostě tím, že se na film podíváme to neskončí. Tak se měj hezky, zdravím stálice i nové fanoušky a někdy zase ahoj.
    • Re: Shakespearův sonet

      ahoj, to jsou krásná slova, jak jsi zjistila že toto Michelle říkala na pohřbu??
      • Re: Re: Shakespearův sonet

        Navštěvuju jedny zahraniční stránky - www.people.com, tady je odkaz na ten článek, bohužel to ale vyžaduje znalost angličtiny. Je tam psáno, že Michelle četla Shakespearův Sonnet 18 - “Shall I compare thee to a summer’s day?”. A ten už jsem si pak našla v češtině. http://www.people.com/people/article/0,,20177221,00.html
  • heath.4ever

    rok...

    to co bylo před rokem, na to nikdy nezapomene...svět přišel o talentovaného herce a milujícího otce.rok...pro někoho to znamená jenom to,že je zase o rok starší,má více vrásek,ale pro jiné to znamená něco jiného než pouze toto.před rokem nás to zasáhlo z ničeho nic.ráno se vzbudíme a zjistíme,že herece,kterého jsme obdivovali pro herecký talent,jiní pro jeho krásu,náhle a nešťastně zemřel...byl to ško pro všechny,pro které něco znamenal.zemřel dříve,než si jeho dcera zapamatovala jeho obličej.neuvidí svoji dceru vyrustát.i když na ni určitě tam ze zhora dohlíží.mě se rok zdá jako věčnost...vždy když bude 22.1. si na to vzpomenu.na to co jsem prožíval v den,kdy se to stalo.pro mě to bylo hodně těžké období,ale neměl jsem nikoho kdo by mě chápal,kdo by mi pomohl,jenom jsem se svěřoval tady na těch stránkách.bolí to a asi to bude bolet ještě dlouho.ne-li na vždy.ani nevíte jak mi buší srdce když to píšu a u toho poslouchám písničky,při kterých je těžké udržet slzy...nikdy nezapomenu.vždy když uvidím jeho film nebo fotku,vzpomenu si i tady na vás,na ty kteří ho mají rádi stejně jako já.doufám,že to zvládneme a budeme se tady na vzájem podporovat...Heath Ledger...odešel,ale nebude nikdy zapomenut...RestInPeace.NIKDY nezapomeneme!Tento den je jen tvůj...
    • wendy.94941

      Re: rok...

      krásný... *9* *9* úplně moje slova, ale takhle bych to napsat nedokázala... *9*
    • perth

      Re: rok...

      To, co jsi napsal je jeden z nejemotivnějších vyznání, co jsem kdy četla..Mluvíš mi z duše, ale takhle bych to napsat nedokázala. Já jsem Heathe v době, kdy zemřel, už znala z filmů a velmi jsem ho obdivovala..A když najednou zemřel, velmi mě to zasáhlo..*9*Až se mi to zdálo nepochopitelné, jak se můžu trápit pro smrt člověka, se kterým jsem se nikdy osobně nesetkala.S jeho smrtí jsem ztratila i určité naděje a sny..Ale jsem ráda, že po něm zůstaly nejen skvělé filmy, ale i nádherná dcerka, ve které budeme vidět vždycky kousek Heathe.. *4* *9*
      • Vzpomeňme a obdivujme

        Je to opravdu neuvěřitelné, že tento krásný, talentovaný člověk je rok po smrti.Ještě na konci roku, jsem ho pořádně neznal, až 1.1.jsem viděl film Zkrocená hora, který jsem si velmi oblíbil, a tam mě Heath dostal! Film je sám o sobě to nejlepší za poslední roky,a doufám že k Zlatému Globu přibide Oscar!Vsechny proto vyzívám, aby mu drželi palce ! Byl to opravdu skvělý , a opravdu hrozně talentovaný člověk, kterého je pro filmový svět škoda, myslím že filmy, které po sobě zanechal, nezůstanou nikdy zapomenuté!Fanoušky Heatha zdravím a nezapomeňte, držet palce, aby to všem natřel na Oscarech!Tleskám Heathe!
      • Vzpomeňme a obdivujme

        Opravdu to není možné, že tento skvělý, nádherný, talentovaný,člověk je rok po smrti, prostě tomu nechci věřit, ale je to tak, a my , kteří máme Heatha rádi, musíme na něj myslet, a připomínat si jej v úžasných filmech , které tu zanechal.Depku, mám od rána, myslím na něj stále, neustále jsem na Youtube.cz a pouštím si klipy z filmu Zkrocená hora.Pokud chcete také zavzpomínat a vcítit se do filmu Zkrocená hora, který patří mezi mé nejoblíbenější, tak zadejte na youtube:BBM:It must a been love.
      • heath.4ever

        Re: Re: rok...

        jsem rád,že se vám můj příspěvek líbí
        • Vzpomeňme a obdivujme

          Je opravdu hrozné, že tento talentovaný , krásný herec je rok po smrti.Pořádně jsem ho poznal díky filmu Zkrocená hora, který je to nejlepší co jsem za poslední roky viděl!Heath měl obrovský dar , vžít se opravdu do role.On nehrál, on žil.Doufám že ke Zlatému globu přibide Oscar!Myslím že filmy , které po sobě zanechal nebudou nikdy zapomenuty.Je ho obrovská škoda pro filmový svět, talent , který tu dlouho nebyl!fanoušky Heatha zdravím a připomínám :Držet palce ať to všem natře na Oscarech!Tleskám Heathe!!!
    • piper002

      Re: rok...

      já sice zrovna nic neposlouchám, ale slzy jsem nezadržela při čtení tvého příspěvku...ano, bolí to..a nejvíc když si to prostě uvědomím..že už nikdy..prostě nikdy..tady Heath už nebude...je to..neuvěřitelný, nepochopitelný..a..ztrácím už slova..:(:(
      • l.enik

        Re: Re: rok...

        Napsal jsi to moc krásně a pravdivě.Kdo Heatha nikdy tolik neobdivoval,tak nepochopí.
        • heath.4ever

          Re: Re: Re: rok...

          děkuji
  • pořadí

    Ano souhlasím s holkama, který tady citují, že o pořadí vůbec nejde, ale že jde o kvalitu člověka.
    To, že člověk zemřel, tak přece neznamená, že na něj zapomeneme a budeme dělat jakoby vůbec nebyl.
    Dobří přátelé a lidé kolem nás se poznají někdy, když se stane něco špatného atd....
    Čas pak ukáže koho stojí za to mít rád.
    Sice jsem trošku odbočila, než je u mě zvykem, ale bylo to psané pro člověka, který tyhle stránky navštěvuje, protože se asi nejspíš hrozně nudí a baví se tím co příště přihodí do příspěvků. Je to smutný, že nepochopil, že na pořadí vůbec nezáleží, protože jaké měl Heath herecké kvality a ostatní věci, tak tohle vědomí, nám stejně nevezme, takže jestli si myslí ten dotyčný, že vyhrává on nad náma, tak se ve skutečnosti velice mýlí. *3*
    • Re: pořadí

      Moc hezky si to napsala...
  • HEATH LEDGER

    Asi před 2 hodinama jsem se dozvěděla, že Heath zemřel. Dost mě to šokovalo, nikdy by mě nenapadlo, že takhle skončí. Byl to jeden z mála herců mladší generace, který měl obrovský herecký potenciál. Jistě, nebyl to žádný svatoušek, ale kdo v téhle branži nepije alkohol, nekouří nebo si semo tamo nedá nějakou drogu. Myslím, že svoji slávu prostě neustál a včera měl obzvlášť špatnou chvilku a udělal, co udělal. Bohužel, čas se vrátit nedá a Heatha už nikdy v žádné další roli neuvidíme. Ale určitě na něj nezapomeneme a v našich vzpomínkách bude žít dál.
  • perth

    Věnování z www.svetikon.mypage.cz

    Jsi má hvězda, mezi tisíci hvězd. Na nebi tě vidím, jen zář tvou, která mne chce svést. Není tu tvá osoba, tvé tělo. Ale tvář a hřející úsměv- to nikdy neumřelo! Snad se ve spánku pokoušíš vlézt do mých snů a hladíš mou duši. Není jeden z dnů, kdy si neříkám, že na tebe myslet musím! Věřím v tvé oči, v tvůj úsměv a nechám se hvězdou tvou svést... Jdu za ní...Snad je v mém spánku tvá dlaň, na mé dlani..
    written by Jan Sabó
    • wendy.94941

      Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

      to úplně vystihuje moji situaci!.... *9* *9* *9*
    • mymy

      Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

      moc hezký vážně *3*
    • xchocolatex

      Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

      joo je to krásný !! fakt že jo!!! *3* *14*
    • teddy-girl

      Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

      ta je úžasná *9*
    • gallacher

      Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

      krasny,uzasny...
    • perth

      Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

      Tak co na to říkáte? Je to nádhera *14* *14* *14*
      • Re: Re: Věnování z www.svetikon.mypage.cz

        ahoj,taky se mi Heath moc líbí.Ráda koukám na jeho fotky a poslouchám u toho prima písničky.
        Ahoj Míša. *5*
  • rip heath

    Od té doby,co jsem se to dozvěděla,jsem naprosto mimo.Pořád nedokážu uvěřit,že je mrtvý.Snažím se soustředit myšlenky a uvědomit si,že je to pravda,ale něco tam vzadu se mě snaží přesvědčit,že je to jen hloupý vtip...Bohužel není.Za tu dobu co žil a natáčel skvělé filmy,se na něj sneslo hodně kritiky,ale já jsem byla přesvědčená o tom,že je velmi talentovaný a že ho čeká ještě mnoho úspěchů...Mohly ho potkat,ale bohužel.Doufám,že se teď má alespoň lépe...Asi 2 dny před tím,než jsem se to dozvěděla jsem poprvé viděla Zkrocenou horua myslím,že tento film byl nejlepší,který kdy natočil...A pak jsem se dozvěděla tohle *9* R.I.P. Heathe v našich srdcí žiješ dál!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit