Přejít na výpis diskuzí

Helen Mirren

OSOBNOST 31.12.2006 
16 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Myslím si že obidve sú vynikajúce herečky. Nedá sa určiť ktorá je lepsia. Ja zbožňujem obe. Ale keď si vezmeš niektoré veci ktoré zahrá Helen by Meryl nezahrala. Keď sa pozrieme na film Hnizdo neresti alebo stin zabijaka. Možno práve tam má Helen trochu tu výhodu že je jedno koľko má rokov ale vyzerá famózne a zahrá aj rolu ktoru už väčšina herečiek v jej veku nezahrá. Síce je pravda že Meryl je kráľovná filmu a ja ju uznavam lebo je famózna ale moc sa medzi nimi nedajú robiť rozdiely.
  • sellyboo

    Happy B-Day

    Happy B-Day Helen.. :)
  • Obdivuhodná Helen

    Skvělá herečka.Schopná zahrát jakoukoli
    roli,je přesvědčivá v rozmanitosti ženských charakterů a povah.Je taky dobře, že herečky takového typu jako
    Helen, stále dostávají herecké příležitosti a jsou schopny i nyní diváka zaujmout. A to Helča stále umí. *3* *14* *4*
  • Re: Re: Meryl

    oprava vybírala *8* , což je taky jistý druh umění.
  • Re: Meryl

    Kdo je lepší nebo horší je příliš subjektivní. Helen i Meryl jsou skvělé herečky, které talentu mají na rozdávání. Meryl měla víc příležitosti a lépe si vibírala.
  • Oscar

    Gratuluji k nominaci na Oscara.
  • sandy.velson

    Meryl

    Je fakt dobrá, o tom není pochyb, ovšem Meryl Streep je lepší :)
  • vladka65

    Herečka

    Výborná,osobitá,talentovaná herečka.Při jejímž výkonu se tají dech.Ráda bych viděla opět seriál Hlavní podezřelý.
  • dannyc

    Nej

    Pro mě bez debat jedna z nej mezi herečkami. Těším se nové filmy.
  • NT live

    tak jsem byla ve čtvrtek v Praze se juknout na NT live s mojí kráskou v hl.roli, bylo to tak krásnéééé rozplakala sem se pokaždý když začala plakat ona....což bylo opravdu hodněkráát... *14*
  • poslední přání

    Včera jsem si počkala na film last order, kde hraje tato skvělá anglická herečka. Musím říct, že i přes menší roli u mě opět sklidila velký obdiv. V této movie si zahrála roličku manželky Amy, které umřel manžel. Jeho přátele odvezou jeho zpopelněné tělo do přístavu, kde ztrávil líbanky se svou ženou. Podle jeho přání ho zde mají rozprášit do moře. Amy s nimi nejede a navštěvuje dceru s postižením jako každý čtvrtek. Celým příběhem se prolínají vzpomínky na blízkou i vzdálenou minulost. Jeho přátelé se vracejí i do období války. V dalších rolích se ojevil Bob Hoskins a Michael Cain. Doporučuji příznivcům těchto skvělých herců a lidem, kteří nelační po akcia napětí. *3* *3* *3*
  • nej herečka

    Helen je ta nejužasnější herečka na světě ,je fakt nejlepší *4*
    Nevím co jiného k tomu dodat je moc moc dobrá. *4* *4* *4* *4*
  • Super herečka

    Helen Mirren je ta nejlepší herečka na světě. třeba jak úžasně hrála ve filmu královna Alžběta *3* a nebo ve filmu královna. No prostě málokterá herečka se jí v tomto talentu k jejímu povolání vyrovná... je úžasná *4*
  • Parsexcelant

    Je to úžasná herečka!!!! Koukat se na její výkony je ohromný zážitek. Nyní se objevila v Alžbětě I. a nedokážu si v té roli představit někoho jiného. Na vyhlošování oskarů patřila k tomu lepšímu, co se tam objevilo. *4*
  • Obdiv k herečce Helen Mirren

    Je to opravdová herečka s talentem a zvláštní charismatickou krásou, která nemá chybu. Především seriál Hlavní Podezřelý jsem sledovala s nejvyšším zájmem, škoda, že se nevysílá ještě jednou, byl to prostě zážitek a nevyrovnal další laciné detektivky, které se nyní v obdobném čase vysílají. Kdybych mohla, této herečce bych napsala a vyjádřila slova obdivu. *8*
  • Takhle herečka je prostě úžasná. V detektivním seriálu Hlavní prodezřelý byla tak věrohnodná, že jsem prostě nedokázala přijít o jediný díl a všechny jsem si plně vychutnala. Škola jen, že se nedistribuje více filmů právě s touto charismatickou herečkou a dává se přednost sexbombám z Ameriky, na jejichž herecké schopnosti se prostě nedá dívat *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit