Přejít na výpis diskuzí

Helena Bonham Carter

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Všechno nejlepší!!! :)
  • všechno nejlepší! *4* *4* *4*
  • Happy Birthday!!!
  • Vyborna byla v Mrtve rybe *1* . Fajnova herečka *1*. Mam ji rad.
  • maryka13
    Všechno nejlepší Helenko!! :-) je úžasná herečka a výborná v ,,Temných stínech'' :))
  • metalopopik
    Všechno nejlepší k narozeninám..Jsi výborná herečka!!!!!!!! *4* *14*
  • Je to skvělá herečka, je pro mě jedna z nejlepších *4* Tímto jí chci popřát všechno nejlepší k narozeninám, i když ona si toto nepřečte a kdyby měla příležitost, tak předpokládám že Česky neumí *1*
    • Česky by si šlo popovídat akorát s představitelem Igora Karkarova ze čtvrtého dílu Harryho Pottera.Ten jako jediný herec z Harryho Pottera umí česky
  • Sweeneyka
    Všechno nejlepší k narozeninám... *3* *3* Sice si to přečíst nemůže, ale i tak všechno nejlepší!! Je to ta nejlepší herečka na světě a přeju jí, aby hrála ještě dlouho *3* *3*
  • www.agness-web.blog.cz

    Helena Bonham Carter je opravdu herečka s budoucností! Sama nám dokázala nespočitatelně mnoho rolemi. I když většinou hraje záporáky, sednou jí, např. Bellatrix Lestrengeová, popravdě jen jednou jsem ji viděla hrát kladnou roli - film Karlík a továrna na čokoládu, kde ztvárnila maminku Karlíka ;)

    Jinak všechno nejlepší, proože ona je herečka budoucnosti ;) Díky za úžasné zážitky při filmech
    • Jakožto holka, která vyrůstala na Potterovi a měla období, kdy tím byla doslova podlouzněná, tak musím říct, že Bellu hrála bravurně, ve všech dílech, tam jí vždycky doslova miluju :) Ještě jednou krásný narozeniny, i když vím, že si to nikdy nepřečteš :) ;) Řekla bych jí ať to oslaví, ale nebála bych se, že by oslavu půlkulatin vynechala ;) Happy B-day, Hel. She is AMAZING ;)
  • ahoj, neslyšela jsem ji moc v originále, ale herecky je dokonalá.
    Znala jsem ji z Pottra a v Karlíkovi jsem ji málem nepoznala, právě protože přesvědčivě zahrála naprosto opačnou roli...a skvěle
    *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit