Přejít na výpis diskuzí

Helena Růžičková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zuhajda07

    helena

    Je to jedna z tech nejlepsich herecek na celym svete.C o sme se vsichni nasmali u Sllunce,seno... a jejich dalsi filmu je fakt skvela a nezapomenutelna!
  • Paní herečka

    Paní Helena byla velká a dokonalá herečka s velikým H. Moc na ní vzpomínám a pokždé když,jí člověk vidí hned je dobrá nálada.Važme si lidí jako byla ona,věřte mi už jich moc není.
  • Pocta velké herečce

    Helenka Růžičková byla velkou českou herečkou a škoda,že již není mezi námi.Její nejkrásnější filmovou rolí byla Anna Urbanová v Kachyňově TV seriálu Vlak dětství a naděje.Tady se projevil její obrovský herecký talent jak komediální,tak i dramatický.Byla nejen velká umělkyně,ale i vzácný člověk.Čest její památce a ať je jí země lehká.
  • Helenka

    Byla to dokonalá herečka se srdcem na pravém místě *4*
    Snad se má tam nahoře dobře *3*
  • Skvělá

    Dokonalá herečka a dnes má svátek škoda že tu není .
  • Vzdycky me pobavi...Skoda ze uz ne nebudou novy filmu,a muzeme jenom vzpominat ;o(
  • zivot a smrt

    byla to ma nejoblinejsi herecka mnela jsem ji moc rada,je to smutny ze umrela.
  • Skvělá

    JoJo, Tato herečka s velkým H ,,,naše Helenka, ta nás tak uměla rozesmát *1* vzpomínám na ni jen v dobrém .
  • Míra

    Byla to opravdu jedna z nejlepších hereček v tý době a moc mi schází:-( *9* *9*
  • neuveritelna herecka my cesi jseme hrdi ze jsme ji meli at zije
    HELENA RŮŽIČKOVÁ *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit