Přejít na výpis diskuzí

Helena Šulcová

OSOBNOST 23.11.2009 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koulení

    A to je přesně ono, co mi na ni vadí. Předklánění, koulení očima, nekontrolovatelné úsměvy(výbuchy smíchu).
    Měla by to konsultovat s psychologem, jak se toho zbavit.
    • Re: Koulení

      Pořád lepší jak některé plechové moderátorky na Nově...mně se na Helenu kouká velice příjemně a jejímu stylu fandím. Krom toho její výřečnost a pohotovost je na nejvyšší moderátorské úrovni!
      • Re: Re: Koulení

        Přesně tak! Je super!! *1* *1* *1*
  • Paní Sulcova, šla by jste na kafe?
  • Zdravím vás,mám neodbytný pocit, že vás znám,ale nenapadá mě odkud, možná jsme vám hráli na nějaké akci pro Seznam asi před 3.-5.lety zpátky anebo na vaší svatbě?Pomozte prosím,Pavel Mikesh Miko,kapela Basic
  • Vážená paní redaktorko, píšu Vám, ale ráda bych to adresovala i ostatním redaktorům Čro plus. Jste tam v naprosté většině erudovaní, profesionální, na úrovni.
    Jen mi vadí, že si zvete Vy i další převážně hosty, hlavně novináře, kteří mají shodný nebo podobný názor jako Vy v redakci. Chybí mi kvalitní lidé s jiným názorem. Např. objektivní Ivan Hoffman, Jan Petránek (ten možná kvůli zdravotnímu stavu už nekomentuje, nevím), Andor Šándor, Břetislav Tureček, Petr Pelikán a další. Některé z nich občas pozvete, ale velmi málo proti těm ostatním. Nešlo by to aspoň částečně změnit?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit