Přejít na výpis diskuzí

Helena Vondráčková

OSOBNOST 16.10.2010 
901 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Helena Vondráčková aj Michal David🤮

  • Luky1987

    Mala by ísť už fakt do dôchodku. Jej spev už je fakt falošný 

  • Luky1987

    Súhlasím

  • Měl jsem tu čest poznat osobně. Arogantní, nepříjemná ženská. Dost nesympatická. Podle fotek na facebooku a videí kde je vyretušovaná, s filtrem a zmalovaná vypadá jak mladice. Ano vím kolik ji je. Docela šok zmalovaná stařena, želví krk, s žilnatýma rukama umělejma kozama a na obličeji jistě několik plastik a tunu makeupu. Ona se snaží pořád usmívat jinak má zvláštní škleb, a špatnou výslovnost. Jak píšu zažil jsem ji dost nepříjemnou a arogantní. Jako zpěvačka dobrá. Ale už to není jak dřív. Často zpívá na playback hlavně v televizi, živě dost falešně. Jako člověk myslím že byla sympatická. Ale jak má Martina je prostě jiná. Díky němu se soudí. Rozhádala si kolegy, přátele, a hlavně rodinu. Je to stará rašple.Tak nevím jestli je opravdu šťastná to asi jen hraje. Koncerty má vyprodané. Ale je to další zpěvačka co neumí sama odejít. Bude zpívat dokud neumře. Martin se jen na ni přiživuje. Dokument bez žádne sebereflexe.

  • Luky1987

    Helena Vondráčková🤮

  • Luky1987

    Kedysi bola dobrá speváčka Helena Vondráčková aj za mlada, ale teraz už nič moc teda dlhú dobu aj hlasovo. Mala by ísť už do dôchodku 

  • Luky1987

    Helena Vondráčková aj Michal David🤮

  • Luky1987

    Helena Vondráčková spieva falošne naživo

  • Luky1987

    🤮🤮🤮🤮

  • Luky1987

    Helenka Vondráčková je v pohode ako speváčka a pesničky má dobré 

  • Luky1987

    Nič proti Helene Vondráčkovej nemám a za mlada bola dobrá 

  • Pali

    Veľmi si vážim a ctím Pani Helenku Vondráčkovú 🙂 je perfektná nadčasová Speváčka držím Helenke palce a teším sa na jej koncerty

  • Pali

    Helenku Vondráčkovú si nesmierne ctím a vážim je pre mňa aj dnes tou najlepšou Speváčkou🙂 

  • Luky1987

    Za mlada mala pekný hlas Helena Vondráčková a bola dobrá speváčka kedysi

  • Pali

    Helenky si veľmi považujem milujem ju od mojich ôsmich 🙂🙂🙂a som jej verný fanúšik aj dnes je to excelentná a brilantná Pani Speváčka🙂 držím jej palce

  • Pali

    Presne tak ako  sa spieva v pesničke Casy se mení Helenku si veľmi vážim a ctím je absolútna profesionálka a milá veľmi príjemná pohodová Dáma🙂

  • Pali

    Absolútne s Vami pani Helena súhlasím lepšie by som to nenapísal

  • Pali

    Súhllasím s Vami máte čistú pravdu

  • Pali

    Helenka len chcela ešte raz koncertovať s Vaškom a Martou všetko zbabral práve Milan Hein ten zapríčinil e ku koncertu Golden kids neprišlo smutné čo dokáže urobiť takýto vraj manažer a Helenka nakoniec musela koncert urobiť sama no a ked si chcela Marta zarobiť mohla sa bez svojho pricipála asopoň trošku nabaliť ☹

  • Pali

    Helenka je jedna úžasná nadčasová a excelentná Pani Speváčka milujem ju od detstva a veľmi ma bolí ak sa Pani Vondráčkovej ubližuje je to svetová Speváčka mali sme si ju ctiť a vážiť bolí ma aj to ako si niektorí neprajníci rýpu do milej Helenky vždy jej budem fandiť a podporovať ju pre mňa je naozaj výnimočná a vzácna ľudská Osobnosť🙂🙂🙂 a len tak medzi nami Helenke až tak o peniaze nejde nikdy ju neprestanem milovať🙂🙂🙂 Helenka Vondráčková je moja SRDCOVKA

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit