Přejít na výpis diskuzí

Helene Fischer

OSOBNOST 16.1.2010 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Helene Fischer je osobnost, jakož i mnoho dalších tamních zpěváků a pěvců. Holenku, česká povaha je bezpáteřní! Nechápu, proč před rokem 89 všichni vzhlíželi k SRN a snažili se tam dostat, když jim něčina tak nelibozvučí. Není to spíš v tom, že je to jazyk mnohem složitější s flexí a tudíž na rozdíl od angličtiny s množstvím gramatiky. Neb to, co je na angličtině pěkné, má z němčiny a francouzštiny. Ale tak daleko téměř nikdo ani v angličtině nedojde! Jeden neználek něco z úst vypustí, a ostatní už jen papouškují. Mejspíš to bude tím, že vzdělání v této zemi skomírá!
  Přeji všem krásné zážitky na koncertech napříč světadíly.
 • Aktualizace stavu: máme smůlu,už se nám vdala za Floriana Silberaisena.
  Jinak Helene je super zpěvačka který má před sebou budoucnost.Herr Gott ať je nastvanej jak chce.Skvostný výběr tvoří i její Bande.Helene Fisher a Franco Leone => záruka spokojenosti.:)
 • milan.losanky
  Hezká dívka s krásným hlasem Milan
 • Tak nám Helenka nazpívala i Včelku Máju.
 • Nedělejte si iluze.Helenka se nenarodila v USA a nemá čtvrté silikony.
 • Helene už je i na karaoke textech http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/helene-fischer-42126
  Přidejte se do fanklubu a přidávejte písně i videoklipy! *3*
 • Pravdu ma Mirek - neuveritelna blbost ceskeho naroda resp.nekterych predstavitelu u nas - umeni nezna hranic -Jestlize mnoho ceskych umelcu
  od Adiny Mandlove, Lidy Baarove nebo Karla Gotta dlouhodobe patrili k oblibenosti v Nemecku, pak tim, ze rozhodujici papalasi v televizi odmitaji vse nemecke nejen zpevacky ale i vynikajici kriminalni porady,ukazuji svoji ubohost.Helene Fischer pochazi z Ruska a mohla tem nasim debilum zpivat jen ruske pisne.
  H.Fisher je oblibena i v Dansku a bude ucinkovat i v Belgii - kde byla take nemecka okupace.
  Tem idiotum u nas jde jen o to, aby dokazali, ze co je nemecke nas lid nema rad Co takova auta VW Skoda to jim nevadi
  • Bohužel,vládnoucím STB-KGB zrůdám se nasměrování společnosti zdařilo na 1,jelikož národ Čs.národ je nyní snad ve všech zrůdnostech Svět.č.1!!!(Na př.největší štrich-kurevna světa,nevětší konzumace drog,alkoholu,bezcharakternost,mezilid.vztahy ,rozpad hodnot-honba jen za prachama ,největší držení čoklů a psů na hlavu, když již nelze vydržet s člověkem,bestialita vůči penzistům,psych.nemocným a postiženým atd.)Vše podle Klausovsko Anglo-Amer.vzoru;neboť vždy jsme měli "dobré vzory".Dovoluji si tvrdit,že zničením a vykořeněním Rakous.-Něm.kultury jsme se dostali kulturně tam kde nyní jsme.Takže nejen osobnosti jako Helene Fischer na které s mírou jejích svět.úspěchů a její utajení v Česku se dá měřit velikost upadlosti národa .Konečně jsme naplnili staletou touhu naších zlatých obroditelů a ukázali světu pravou tvář národa-na heslo"lidé bděte"je již pozdě. *12*
  • Napsal jsem velmi kritický příspěvek s plným jmenem, dotýkající se i vládní garnitury-neotiskly jste jej;nechte se tedy s vašími osobnostmi.cz vycpat a do vytríny s vámi!Ladislav Špelda
  • Děkuji Jane,vyjádřil jste to za mně ,pouze odsuzuji že jako anonym ;bojíte se jěště jako většina Čehunů?Špelda
  • Jo jo,svatá pravda.Jestli to není tím,že by převálcovala naší cikánskou světici...nebo světlici??????
 • je opravdu nádherná a skvělá zpěvačka,škoda , že ji ještě nepředstavili v české televizi, byl by to určitě velký úspěch.
 • Helene je nejen super zpěvačka,ale i milá a krásná mladá žená,velice milá a jistě zapusobí i svým šarmem,proto je všude tak oblíbená *12*
  • Helen je nejen krásná a oblíbená zpěvačka.Sleduji její kariéru už několik let.Veškeré její totálně vyprodané koncerty si nahrávám.Atmosféra která na jejích gala koncertech je naprosto neuvěřitelná.Přál bych všem divákům shlédnout některý z jejích koncertů. Oceňuji její obrovský talent,dokáže zpívat nejen v němčině ,angličtině,italštině,ale také často zařadí do svého repertoálu písničky v ruském jazyce,kde ji často doprovází hudební těleso z Běloruska.Je zajímavé sledovat jak jí bere němcké publikum když zpívá v ruském jazyce např. ve vyprodané aréně v Berlíně.Lidi se baví,zpívají s Helen a vůbec jim nevadí že je to v ruštině.Často při svém vystoupení využívá svůj talent i v akrobacii opět se zde projevuje její všestranný talent.Škoda že naše společnost tuto zpěvačku ,,nebere,,Naposled byla v naší televizi zveřejněna a to v souvislosti ,když jí náš Karel Gott oficiálně předával píseň Včelka Mája.
 • Nazdárek,
  byl jsem na dvou (vloni a letos) koncertech v Německu a byla to nezapomenutelná show. A dnes jsem sledoval přenos koncertu k novému CD "Fuer einen Tag" z Hamburku a musím uznat, že je se na co těšit.
  Všem doporučuji nové CD!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit