Přejít na výpis diskuzí

Henry Cavill

OSOBNOST 11.7.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásný chlap. U mě číslo 1, má charizma a pro roli Supermana si nemohli vybrat lépe (ten před ním byl děs). *14* *14*
  • britsky sympatak, jsem zvedavy, jaky bude mit osud jako Superman, pac Christopher Reeve umrel na rakovinu tusim
  • On je ták roztomilej a nádhernej. *14* *14* Pro mě nejvíc sexyyyy
  • Nechte si ty blbý komentáře...určitě to není ten nejúžasnější herec pod sluncem to je každého názor tak to sem laskavě nepiš ty....
  • I Wish you Merry Christmas and Happy New Year. :)
  • Proste ho milujem *1* *14* *14*
  • your-darling

    twilight

    Podle zdroje měl tenhle týpek měl hrát Edwarda ve stmívání...
    Stephanie Mayerová si nejprve vybrala jeho,ale pak dala na Roberta Pattinsona...
    Hustý nemyslíte?? *1*
    • conchuitka

      Re: twilight

      Jooo Míšo fáákticky hustý....:D:D:D *1* je hezkej,ale edward je hezčí....že jo? *1* a tedď Taylor.....:D *1* *3*
      • your-darling

        Re: Re: twilight

        No jasný...=oD
  • Henry v hororu

    Lidičky teď jsem dokoukala s Henrym filmeček,horor Krvavý potok...musím říct,že je to kanec :-) stále jsem přemýšlela kam s ním a pak mě to konečně trklo,jak jsem mu fandila v Tudorovcích :-D
  • Příjmení

    Ahoj, mám takovou trošku hloupou otázku. Jak se správně čte jeho příjmení??
    Předem dík za odpověď.
    • adolik

      Re: Příjmení

      Kevl!!?? *4*
  • kati123

    Henry

    V tudorovcích je naprosto úžesnej. A pořádnej proutník =D *4* kdo viděl ví *4*
    • JJ, proutníka hraje. Ale hezcí chlapi jako on ve skutečnosti proutníci nebývají, to si jen většina lidí myslí.
    • jo tam je skvělej, hned by tam skákla :D
    • barul

      Re: Henry

      jj,já ten seriál sleduju...a vím *3* a úžasnej on je....nejenom v Tudorovcích *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit