Přejít na výpis diskuzí

Hilary Swank

OSOBNOST 31.12.2006 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hilary je super

    krásná a velmi talentovaná herečka ve filmu PS I Love mě dostale hrála naprosto fantasticky zasloužila by si dalšího Oskara *14* *4* *14*
  • kluci nepláčou

    suprový výkon Hilary, je výborná herečka, a má trvalý výkon, skoukněte třeba Million Dollar Baby, já jí ty postavy fakt věřím a to nejen prvoplánově
  • Kluci nepláčou

    Podle mého názoru,je tenhle film naprosto dokonalý,hlavně kvůli dokonalému hereckému výkonu Hilary. Konečně se ukazuje nepochopený svět těchto žen(lidí). Je to hodně kontroverzní snímek a rozhodně stojí za vidění.
    • prisera

      Re: Kluci nepláčou

      přesně tak...
      • Re: Re: Kluci nepláčou

        Kde bych sehnal Rudý prach 2004 at nové dvd nebo cokoliv.
  • chybí tu jeden pěkný film

    Chybí zde film z roku 2007 - Mezi řádky, ve kterém si zahrála po boku Patricka Dempseyho.
    Nikol
  • P.S. Miluji Tě

    za film P.S. Miluji Tě by meli s Gerardem Butlerem oba dostat oskara..:-) byli uzasny oba a o to uzasnejsi to byl film *4* *14* *4*
  • Viděla jsem j jen v P.S. miluju tě a..... BOMBA!!!! :D



    P.S.-miluju jí
  • Tak Hillary je skvela herečka, nejvic se mi libila v Million Dollar Baby, P. S. I Love You a Insomnie. Miluji ji a preji jen to nejlepsi *14* *14* *14*
  • Chjo

    Jasne napises tenhle film a odkaz je na naky po*ebany letame.cz
  • Nj

    Pekne se nam sem sere reklama *16*
  • Přes noc třicítkou

    můžu se zeptat? Nevíte, jestli hrála Hilary ve filmu Přes noc třicítkou? v originále se to jmenovalo snad "13 to 30" nebo tak nějak... dík
    • vasok

      Re: Přes noc třicítkou

      proč sis to nenašel trotle *5*
    • Re: Přes noc třicítkou

      Ne to je Jennifer Garner,je taky dobrá,ale tahle se seknout???Styď se *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit