Přejít na výpis diskuzí

Holly Marie Combs

OSOBNOST 31.12.2006 
206 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holly Marie Combs - Charmed

    *4* Holly je nejlepší v seriálu Charmed v tomto článku mluvím i samozřejmě o Alysse , Rose a zamozdřejmě Kaley a Shannen . Holly je Piper , Alyssa je Phoebe , Rose je Paige , Kaley je Billie , Shannen je Prue . Pozdravuji všechny Charmed čarodějky , Ahoj Kristýna
  • miluju carodejky! strasne bych se chtela s piper setkat a mit jeji autogram. chystám se ji napsat o fotku s podpisem. pápuš a pište něco *14*
  • Holly is the best

    Holly je prostě nejlepší a je mým velkým vzorem.....čarodějky jsou super a těším se na její nový seriál! *4*
  • EMAIL

    Ahojte chci vás poprosit jestli někdo nemá email na Holly.Prosím kdo má tak napište.Díky moc. *4*
  • Piperka je nejlepší moje zlatíčko moc bych se s ní chtěla setkat
  • holly je best\'!!!!

    Já prostě strašně zbožnuju Holly alias Piper. Je prostě úžasná. Hodně lidí mi říká že se někdy chovám jako piper, že mám stejný obličeje,stejně mluvím a mám stejný cíle!!! Že jsem skoro její kopie!!! Ježiš je tak úžasná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *15*
  • Super herecka.

    Je to vazne najlepsia herecka.Je super v seriali charmed.
  • Výzva!!!

    Hele lidi co si do ňákýho časáku napsat o plakát Holly,nebo pokud možno Holly a Finley.Co vy na to dem do toho???:o) !!!VIVAT HOLLY!!!
    • Re: Výzva!!!

      hele to není zas tak blbej nápad, taky jsem o tom přemýšlela...
  • you are the best
  • She´s the one!

    Ahojky. Holly je ten nejúžasnější človíček, kterého znám. Samozřejmě kromě rodiny :o) Je to skvělá herečka, žena, matka, dcera..Je to opravdu velmi nadaná žena a moc jí přeju aby Finley, David a Holly zůstali moc šťastní! Miluju Holly jako nikdo na světě, prostě bez ní nemůžu být. (www.blog.lide.cz/Pipi.Halliwell) *14* *14*
    • Re: She´s the one!

      a ještě Riley a Kelley ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit