Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vsecko nejlepsi :* I love you
  • All the best for your birthday Hugh. *14* *14* *2* *14* *14*
  • hugh neboli x-man

    hoj lidicky jdu pochvalovat hugha jak to tu delame v poslednich par dnech jsem se koukala na x-man a je to nejhusci fakt to miluju ale co ted dali do kin to promminte plo me je to propadaka vite proc protoze bez x-mana to neni x-man teda pro me je x-man hugh takze bez hugha neni x-man nic opravdu propadak ale huhu si fakt hrozne moc sexy az s toho nemuzu *1* *1* *14* *5* *3*
  • POMOC!!!

    lidičky nevíte kdy by se dal sehna tento film s hughem?? halirovy roman 1999.. predem diky za odpoved *4*
  • Re: kamisek

    yeah girl I even got there: I like Hugh Jackman
    *14* *14* *1* *3*
  • kamisek

    I love Hugh Jackman.On It's just awesome, first, a great actor and i can pretty much flawlessly zpívat.Ale I like about it that just does not think himself the most sebe.Ono not just about appearance, but also think that if povahu.A tet has a woman (girl) so you do not need much hodnej.Vždicky I definitely wanted to see him live even though I'm probably never neviplní.Ale I love him very much, thus severely žeru.doufám him that ever I meet him at least in Australia I guess that live there.
    Poslech
    Fonetický přepis
    Slovník - Zobrazit podrobný slovníkpodstatné jméno0.selfzájmeno0.I0.myself0.eg o
    *14* *3* *1*
  • Re: Re: Re: Cena

    mne sa najviac páčil v x-men:origines a potom v 3 keď zabil Jean
  • Re: chudák

    Hej každý z tech herců má svoje kouzlo tak neurážej někoho kdo se tobě nelíbí ano :)Buď tak laskav:) Děkuji
  • truelove

    Happy B-Day

    Happy B-Day Hugh :* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Cena

    Jo, souhlasím s tebou, z X-Menů mám nejradši 2, Origins-Wolverine byl taky dobrej. *3*
  • Reklama na Lipton

    Hugh tancuje v reklamě na Lipton Ice Tea*1* (tohle je delší verze)
    http://www.youtube.com/watch?v=CcLj2Y8jRLw
  • x-men

    Nejradši ho mam v X-Menovi.Včera jsem koukala na X-Men poslední vzdor.Je to nej film od marvela.
  • Re: chudák

    Depp je taky dobrej. Je můj nej herec. Ale Jackman je taky dobre
    j.
  • Re: Cena

    jj to bylo dobrý ! *1* A kterej X-Men se ti líbí nejvíc? Mě baví všechny filmy. Hodně se mi líbí dvojka a origins wolverine. mám na pc hru X-Men official game
  • Re: podpora

    už jsem hlasovala *3*
  • podpora

    Hugh by docela potreboval vasi podporu http://www.hellomagazine.com/vote/mostattractiveman/month/index.html
  • sara.jenni

    Cena

    Hugh dostal People Choice Awards 2010! A myslím si že to dostal právem!!!!!!! Ve Wolverinovy uplně super!!!! *14* *14* Když si jenom vzpomenu na tu koupelnu jak tam rozbil to umyvadlo *1* *1* no prostě boží!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: miša

    já si myslim,že Jackman je dobrej herec, Depp taky,ale sou i jiný dobrý!!!!!!!!!!!Myslim že povišovat je navzájem je úplná blbost!!!!!
    každej herec je dobrej/ptž v nějakym filmu hrál *4*
  • misina

    miša

    depp je nejdivnější herec co existuje nejlepší je hugh jackman
  • Re: chudák

    Mněl bys to brát hlavně tak že toje Komix ty ,woe.A komixy sou bláznivý.estli o tom něcovíš plechovko s dvěma x *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit