Přejít na výpis diskuzí

Hugh Jackman

OSOBNOST 31.12.2006 
190 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • az po usi

    ja sem do nej zamilovana az po usi...vlastne jeste vic *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: az po usi

      nápodobně je rpostě sladkej *14* *14*
  • kataabara

    Van helsing

    Ahojky dnes ho dávali na primě. Dívala jsem se a je úplně užasný. *14* *14*
  • klacska

    X-MEN 4

    Ale jako ženský, už se celá klepu na 1.května! *5*
  • iloveyouhugh

    Rozvedený?

    Hej...je fakt rozvedenej? Já tady ten životopis nikdy nečetla...:D ae ted tu ctu:
    "V únoru 1996 se oženil s herečkou Deborrou se kterou žil 12 let. Koncem roku 2008 oznámil tento pár rozvot. Důvodem rozvodu se stala Kate Beckinsaleová, se kterou nyní Hugh tvoří nerozlučnou dvojci a se kterou si také zahrál ve filmu Van Helsing."
    • Re: Rozvedený? jo

      ahoj, pravda by to mela být, pokud tedy nelhal vsem okolo když na nejakém interviu tvrdil že si spolu s kate zaitují najkou peknu vilu :) *3*
    • Re: Rozvedený?

      podle mě to pravda není protože když jsem četla rozhovor s ním v Reflexu (1/2009) tak psal, že jeho největší oporou je rodina a manželka Deb *4*
  • vcelicka65

    Viděliste ho někdy????

    Já jsem ho viděl je strašně moc sladkej!!!!!!! když to natáčely v našim lese tak byly u nás byl fakt božííí!!!! *14* *14* *3* *4*
    • Re: Viděliste ho někdy????

      Sem se zasmála:D
      • mimusqe

        Re: Re: Viděliste ho někdy????

        aj ty??? *1*
  • víš co luky nenadávej *16*
  • rozvod

    Co je to za blábol? Za prvé je to "rozvod" a ne "rozvot" a za druhé to není pravda.
    • Re: rozvod

      Nee uz je to tak jsou spolu.. .)
  • X men-Wolvverine..

    Táák ja už film videla je dobrý,dost vecí sa vysvetlí *3* Už je na nete skopnutý,mám ho včera stiahnutý.A čo sa týka rozvodu-to je blbost.Je stále s Deb a sú štastný *3* Žiadny rozvod sa nekonal *13* a pokial viem aj Kate B.je zatial štastne vydatá.P.S vo filme sa Hugh prebehne nahý do stodoly a ten zadok... *14* *9* A tie dlhšie vlasy mu seknú tam.Som sa bála že film bude hroza ale ma prekvapil príjemnejšie ako X men3,hold keby točil Singer určite by dopadol lepšie *8* Ale je sa na čo tešit fans X menov.. *14* *5*
  • vote

    no tak lidi volte.............http://www.hellom agazine.com/vote/mostattractiveman/ month/index.html
  • oprava

    http://www.hellomagazine.com/vote/m ostattractiveman/month/index.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit