Přejít na výpis diskuzí

Hugo Haas

OSOBNOST 3.10.2007 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl skvělý, myslím na něj každý den.
  • ahoj nevite kde sehnat film lizzie diky
  • Jedenácté přikázání

    Není ve výčtu filmů - režie M.Frič, premiéra 30.8.1935
  • Mravnost nade vše

    Ve filmografii není uveden film :
    Mravnost nade vše *3*
    • Re: Mravnost nade vše

      a taky Ať žije nebožtík, *9*
      • Re: Re: Mravnost nade vše

        a taky Andula vyhrála
        • Re: Re: Re: Mravnost nade vše

          a velbloud uchem jehly
    • Re: Mravnost nade vše

      rok 1936
  • Král civilismu

    Hugo Haas je velký herec, trochu nedoceněný, zastíněný slavnějším Vlastou Burianem a jeho jednodušším humorem. Možná se špatně dívám, ale na DVD jsem zaregistroval POUZE pět, šest filmů s Hugo Haasem. Přitom jich natočil desítky… U mě je Hugo Haas v mém hereckém žebříčku herec číslo jedna… Nenapadá mě žádný jiný herec, jehož hraní by bylo tak civilní… Tolik jeho hereckých kolegů se topilo v přehrávání, zbytečných patosech, přepsychologizovanéhu způsobu hraní na hraně směšnosti… Hugo povýšil civilní obyčejnost někam mnohem, mnohem výš, než do té doby byla…
  • Hugo Haas

    Ani jsem netušil, že manželka HH, Bibi, (snad mi to odpustí) žije, ba co víc, že se v požehnaném věku 90 let těší obdivuhodné duševní svěžesti. Čerpám z jejího vzpomínkového rozhovoru s redaktorem Alešem Fuchsem v "Naší rodině". Nevíte někdo z vás něco bližšího o životě syna Haasových, Ivanovi?
    • Re: Hugo Haas

      Syn Huga Hasse Ivan zemřel ještě před úmrtím HH. Byl silný diabetik.
    • Re: Hugo Haas

      Dobrý den, o synu Ivanovi sice nic nevím,
      ale tetu Bibi asi před rokem navštívila má teta paní Jana Sechovská z Prahy, která má kořeny v Turnově, MUDr. Mašek a maškovy zahrady. Snad ta by Vám pomohla. Doufám, že se na mě nebude zlobit, když Vám dám její telefon. 724961332. Zdraví Jana Sudková z Trutnova
  • Hugo Haas

    Vynikající černý a cynický humor.Mám ho moc ráda. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit