Přejít na výpis diskuzí

Hynek Dřízhal

OSOBNOST 16.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Hynku je mi to moc líto .. vaše žena byla nádherná a milá .. měla jsem já moc ráda..byl to šok nechtěla jsem tomu ani uvěřit .... upřímnou soustrast a hodně sil vaší celé rodině ...
  • Hynku, je mi strašně líto toho, co se bohužel stalo. Ač jsem Vaší ženu Zuzanu znal jen z 2 řady "Nemocnice na kraji města", utkvěla mi díky tomu natrvalo v paměti. Zpráva o jejím úmrtí mě vyloženě zasáhla. Upřímnou soustrast a hodně sil do dalších dní.
  • Ahoj Hynku, dovol, abych Ti vyjádřil svou upřímnou soustrast.Mojmír Mocek
  • Upřímnou soustrast.
  • Pane Hynku, soucítím s Vámi v zarmouceném srdci. Je mi to opravdu líto. Přeju Vám sílu v této těžké chvíli, kdy člověk tolik miluje a tolik ztrácí.
  • Upřímnou soustrast pane Hynku,je mi to moc líto.Ač jsem Vaší paní znala jen z obrazovky působila na mě jako silný skvělý človíček.Budu se vždycky ráda dívat na filmy,kde hrála paní Zuzanka Dřízhalová.Přeji hodně sil.Stáňa
  • Pane Hynku přeji Vám za celou naši rodinu upřímnou soustrast, je nám to líto. Přejeme vám oběma nyní už jen a jen zdraví, štěstí,lásku a pochopení pro Vás i malinké
  • Milý Hynku,
    je mi to strašně líto,těžko hledám slova.Přeju ti jen hodně síly kvůli miminku a myslím na tebe.
    Renáta Fischmannová (od Fr.Kratochvíla)
  • Včera mě zaskočila ta nemilá zpráva o smrti Vaší ženy Zuzanky.Měla jsem ji moc ráda, byla pro mě takové sluníčko. Upřímnou soustrast pane Hynku.
  • Pane Hynku také Vám projevuji upřímnou soustrast a je mi to moc moc líto. Vaše žena byla skvělá a opravdu z ní vyzařovala spousta pozitivní energie. Přeji hodně moc sil, sama jsem si něčím podobným prošla a byl to šok a beznaděje, ale čas léčí i když bohužel velmi pomalu. Iva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit