Přejít na výpis diskuzí

Hynek Dřízhal

OSOBNOST 16.9.2011 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Hynku je mi to upřímně líto,vaše žena byla moc milá.Upřímnou soustrast a hodně sil do dalších dní.
  • Pane Hynku, taky Vám vyjadřuji svoji upřímnou soustrast.Vaše paní Zuzana byla báječná herečka a taky človíček,který uměl rozehřát svým usměvem.Je mi to moc líto.
  • I já se připojuji k těm, kteří vám vyslovují upřímnou soustrast.
  • Pane Hynku,je mi to moc líto,Vaše paní byla sluníčko na naší scéně,tak krásná,milá a přirozená....moc jsem jí přála ten boj vyhrát....Přeji Vám hodně síly,už kvůli Vašemu dítěti,které jste si tak moc přáli,a které určitě moc milovala.....teď Vás bude potřebovat dvakrát tolik...
  • Upřímnou soustrast, brzy se zotavte z nejhoršího smutku, protože vy tady musíte být pro to maličké, kterému jste dali šanci na lepší život, Vaše paní si určitě z nebe, kam určitě patří, nepřeje nic jiného. Martina
  • Pane Hynku,přejeme Vám upřímnou soustrast.Měli jsme vaši ženu hrozně rádi jako herečku.Je nám to moc líto,že nevyhrála boj nad tou ošklivou nemocí.Byla to úžasná herečka plná optimismu.Bude nám chybět.Šárka
  • pane Hynku, je mi to nesmírně líto a přeji Vám upřímnou soustrast a mnoho dalších sil v následujících dnech............ byla to velmi nádherná bytost.............
  • Příjměte upřímnou a hlubokou soustrast. Je to šok. Včera jsem ji viděla v ukázkách v Ordinaci. Vypadala , že vše zlé má za sebou.Byla výborná, příjemná a skvělá herečka, ze které vyzařovala energie a elán.Je mně to moc líto.Držte se pane Dřízhale! Jarmila
  • Upřímnou soustrast celé vaší rodině. Je mi to velice líto.
  • Pane Dřízhal projevuji vám z celého srdce upřímnou soustrast. Vaší ženu jsem jako herečku měla ráda, byla úžasná, je mi to moc líto.Jitka
  • Pane Dřízhale, přijměte upřímnou soustrast. Přeji vám hodně síly k překonání bolesti ze ztráty Vaší ženy.
  • Vážený pane Hynku. Přeji Vám upřímnou soustrast. Je mi to opravdu moc líto. Vaše paní byla opravdu skvělá herečka a moc jsme jí všichni dr´želi palce. Ach jo, jak je ten svět nespravedlivý. Přeji Vám moc, moc sil.
  • Chtěla bych Vám vyjádřit upřímnou soustrast.Je mi to líto.Měla jsem Vaši ženu ráda.
  • Je mi to moc líto a chtěla bych vám vyjádřit upřímnou soustrast. Znala jsem ji jen jako herečku, ne tedy osobně, ale působila na mně jako neuvěřitelně pozitívní, optimistická a příjemná žena. A to i přes to, co si ve svém krátkém životě zažila.
  • Vážený pane, upřímnou soustrast . Vaše paní byla krásná a úžasná herečka. Je mi moc líto, že se jí nepodařilo ten boj vyhrát, vždy jsem ji to přála.
  • Pane Hynku, přeji Vám upřímnou soustrast,bože, jak je mi to líto
  • Je mi to moc líto.Příjměte prosím upřímnou soustrast
  • Právě jsem se dozvěděla tu neuvěřitelnou zprávu.Přijměte ode mně upřimnou soustrast.Zuzanka byla velice milá a moc mi pomohla. Nikdy na ni nezapomenu. L.M. Meziboří.
  • Upřímnou soustrast pane Hynku.Zuzanku jako herečku jsme měli moc rádi.Je nám to moc líto.
  • Pane Dřízhale, přijměte upřímnou soustrast. Sama bojuji s rakovinou a zpráva o Vaší ženě mi vehnala slzy do očí. Simona

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit