Přejít na výpis diskuzí

Ian Somerhalder

OSOBNOST 31.12.2006 
757 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • adusqacek

    I love him!!!

    ÁÁÁ, já ho upa miluju, je skvělej, nádhernej, sexy a v The Vampire Diaries je jako Damon upa skvělej, mám co dělat abych se před tou obrazovkou nerozplinula když ty díly sleduju. *4* A nevíte někdo jestli se v té druhé sérii dá dohromady s Elenou? Podle mě by se k ní hodil víc než Stefan.
    • Re: I love him!!!

      Naprosto souhlasím.Podle mě Deimonovi na Eleně záleží víc než Stefanovi. *14*
  • jooo nej

    aaaaaaaaaaaaa pane bozeee ja ho tak milujuuu *14* *14* *14* ma upa nadherny oci neeej herec a este ktomu krasnej *3* *1* *14* *14*
  • Ian je šíleně sexy! Fakt neznám hezčího kluka než je on!
  • Proč musel umřít zrovna Damon. Proč neumřel třeba Matt, jeho role je skoro nepodstatná!!! *9* *9*
    • ted když někdo sleduje tvd v televizi,jsou ve 4.serii a zjistli konec *1*
      nechtěla bych *1* *1* *1* *15* *1* *1* *1*
  • Upíří deníky

    Och....Viděla jsem ho už i jinde,ale nejvíc se mi zalíbil v Upířích denících..Je tam neuvěřitelně sexy *14* *14*
    • adusqacek

      Re: Upíří deníky

      Jo, jako Damon je nejlepší, ale neskutečně sexy je i v Pulse a ve Ztraceném městě *3*
  • *14* Komu se líbí lan=LIKE (líbí se mi to)
    *11* Komu se nelíbí lan=UNLIKE(nelíbí se mi to)
    *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
    • *14* *5* *4* *15* *2* *1* *3*
      Isabell Moon
  • demisalvatore
    TÝM IAN!!♥ Thumbs Up!:3
  • nadherný očka

    jak si to představuje že se dal dohromady stou nádherou blonďatou?Je tak krásnej akorát pro mě. *14*
  • Ian je hrozně k sežrání ty jeho oči jsou nádherný. <3
  • Jsem strašně moc ráda, že je ochránce zvířat a přírody. Já taky zvířata miluju, ale nejsem na zvířata,ale prostě je mam ráda.On je stašně moc sexy a hodnej. Zbožňuju ho! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit