Přejít na výpis diskuzí

Ian Thorpe

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • denisa117

    Ian

    Ian is absolutely the most wonderfull swimmer all over the world... It´s pity he finished his career...
  • zase jeden talent pryč

    Tak to jsem teda šokována.muj tzv.vzor.thorpedo jediny plavec ktery byl schopen plavat tak čiste a rychle.a od to vzda kvuli psni knih-no se mu asi vymil mozek z hlavy ,ne?? *7*
  • Loučení

    Tak dnes ukončil Ian Thorpe svou velmi krátkou, ale úspěšnou kariéru. Je to obrovská škoda a velká ztráta pro sport zvaný plavání. Jako velká fanynka mu přeji jen to nejlepší do dalšího života bez plavání. Hodně zdraví.
  • Loučení

    Tak dnes bohužel Ian Thorpe ukončil svou krátkou kariéru. Je to velká škoda a také ztráta pro sport zvaný plavání. Jako velká fanynka mu přeji do života jen to nejlepší. Hodně zdraví.
  • Ian

    Ian je nadhernej, ta jeho barbie je fakt strasna, uplna miss silikon. Ja ho tak miluju *14*
  • ja ho proste miiluju je bozi a nadherne plave!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!Je to moje zlaticko.....dodava mi energii!!!!
  • Miláček

    Ahojky lidičky! Ian je takovej super plavec a taky pěknej k tomu:))) nevíte něco o té jeho lauře? vypadá jak barbie! fuj! nekdo se ozvěte, papaaaa
  • Ian Thorpe

    Ahojky lidičky,já jsem taky velká fanynka Iana a byl to vždy můj plavecký vzor v době kdy jsem závodne plavala.
  • Ahoj, pokud fsndíte Thorpeymu, tak se ozvěte!!
  • Ahoj jak je se všema těma fanynkama?kdy přijedeš se taky ukázat do Svitav??? Pa odepiš na e-mail Glocova.J@seznam.cz mej se krasne
  • Ian Thorpe je fakt dobrej,obávám se že i nejlepší plavec...je hodnej...pusinka moje:))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit