Přejít na výpis diskuzí

Igor Bareš

OSOBNOST 31.12.2006 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Milý pane Igore
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám
    a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4*
  • rádio

    kdysi jsem si nahrával z radia Toulky českou minulostí a on tam dělal slovní doprovod, ještě s pár kolegy.Je to naprosto dokonalý, parádní pořad.
  • Igore co tak Hrubá voda?

    Ahoj Igore !!Co tak sraz v Hrubé Vodě ??Předloni jsem tam byl a je to tam pořád stejné. Mluvil jsem i se Zdenkem (výpadek příjmení,chata nad vaší), chatu tam stále mají a jezdí tam.Jestli budeš mít čas, napiš, pokecáme.

    Zdravím,Petr Hlas
    • CO?

      Co má s tím žaludkem??????????????? *9*
  • setkání

    Setkání 10.2.2009 v Zábřehu zanechalo ve mne silný pocit.
    Zdenka
  • Pozdrafff

    Zdarec Igore. Vídali jsme se na kolejích v Brně, když tam Motloch přespával načerno na lehátku a Etzler krákoral ve dvě v noci Traviattu.. Pak než jsem šel na vojnu, ještě na Vranově - 1988. Pěkně dávno :-) Nicméně jsem rád že žiješ a hraješ :-) Marek Barč, byl bych moc rád kdyby ses na mně upamatoval.Doufám že se ozveš.
  • Důležité!!!

    Doufám,že to přečteš!?Máš 15.4. narozeniny.Jestli budeš chtít dáme sklenku.Promiň, že jsem tak troufalá, ale někdo musí začít.Já jsem 15.4. v Praze.Myslím,že máme společné zájmy.Schůzka by byla pro nás přínosem, pro oba.Těší se na Tebe.:-)
  • Jste fajn

    Dobrý večer, i když máte pocit, že se Vám v životě ne vše daří, pro někoho jiného můžete být úžasný. Jako člověka Vás neznám, to mě mrzí, ale jako herec jste podle mě báječný. Držte se, určitě bude líp. Z.
  • Bez titulku

    No, asi to nemáte v životě jednoduchý...Kdo ale má? Ten kdo prožíval opravdové zoufalství ví, že žádné dno nemá. Přeju "Barevné dny".
  • vzpomínání

    Igore zdravím jak jinak než z Olomouce, je tomu několik let zpátky, kdy jsme s kapelou v domě dětí a mládeže učinkovali na tanečních večerech s Jaruškou, Milanem a partou fajn lidí bylo to super čas běží mě muzika zůstala a Tobě herecké poslání, pokud budeš mít čas zkus se ozvat Laďa bývalá kapela MATURANT. *5*
  • Pozdrav z Olomouce

    Dobrý den Igore, v sobotu 01.12. jsem byla po dlouhé době v našem divadle na představení Moliére.Byl jste opravdu perfektní!!!Jsem ráda, že mi Váš spolužák Petr a jeho manželka nabídli vstupenku.Nelituju! Bylo fajn Vás vidět ve skutečnosti a doufám,že ještě snad někdy uvidím....Škoda,že jste neměl více času na to domluvené "pivo" s Petrem.
    Měla jsem Vás aspoň před divadlem požádat o podpis na předloktí, jako za pubertálních let....určitě bych si ruku dluho nemyla:-) Takže jestli Vás někdy potkám na náměstí a budu se k Vám hrnout s nataženým předloktím a s perem v ruce, nelekejte se.:-) Jinak Vám přeji jen to nejlepší a kdyby náhodou byl čas,tak to "pivo" stále platí...! Vaše další fanynka z Olmika. zdraví Edita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit