Přejít na výpis diskuzí

Igor Chmela

OSOBNOST 6.8.2007 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Igor je nejlepší v partičce, miluju jeho upřímnej smích. A je to fakt skvělej herec:-)
    • lili444
      Souhlas =))
  • Juuu...I Love you... *2*
  • Dvojčátka

    Igore, gratuluji k dvojčátkům, která čekáte s ženou.
  • magyar

    Divadlo

    Zajděte si na něj do divadla Na Zábradlí na Cestu hořícího muže, je tam naprosto fantastický.
  • Na zábradlí

    Igor Chmela hraje v Divadle Na zábradlí úplně skvěle.Chodím tam často a určitě to všem doporučuju,že to krásný zážitek.Je sexy a výborný herec.Dokáže zahrát jak ředitele v Ordinaci,tak feťáka v Pravidlech lži.Je skvělý!!! *14*
  • Soukromé pasti

    exceletní herec, potěšil mě i svojí účastí na projektu Soukromých pastí, kdy hrál ve třetím díle - kdo neviděl doporučuju shlédnout na http://archiv.nova.cz
  • Ředitelé

    Ve hře Ředitelé (Na Zábradlí) má takový sexappeal, že jsem chvílemi nedokázala zvednout oči a dívat se na něj, když mluvil *8*
  • ...

    V Karamazovech hraje úžasně, ona i samotná postava v knize je hodně zajímavá. Pravidla lži - k tomu nemám co dodat. Jak tam v pololehu ''čučí do blba''. A v divadle jsem ho viděla ve hře Oblomov. To je taky bez diskuze. Bohužel je vždy zastíněn Ivanem Trojenam. Ale děkuji, Igore!
  • Děkuji

    Děkuji Vám , že jste tak krásně zahrál Ivana v Karamazovech. Díky této roli jste u mě velmi stoupl a na Pravidla lži (které se mi konečně podařilo sehnat) jsem se na Vás již vyloženě těšila. Doufám, že se mi jednou podaří vidět vás hrát na divadle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit