Přejít na výpis diskuzí

Inna Puhajková

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ona neni z Ukrajiny
  • Neví nekdo koli měří centimetru ?
    • Je celkem malá..Do 170 cm.
  • Ahoj, chtela bych se od nekoho dozvedet, ve kterem meste vyrustala, kdyz rodice prisli do Cech. Dekuji
  • Jaká je ?

    Jsme tu "u nás" samý předsudek. Řekne se ruska a už musí být bůh ví jaká. Působí velmi simpatickým dojmem, hezky se vyjadřuje a chová se přirozeně. Proč hned snaha o škatulkování jen kvůli jménu, původu ? Proč se nechovat slušně a mile k někomu, kdo sám takto vystupuje bez ohledu na to odkud je ? Nebuďme pokritci a přiznejme si to - je to, podle toho co jsem měl možnost vidět, hezká dívka s milým vystupováním. Snad už jen popřát šťastné a veselé, mnoho zdraví do Nového roku. Ať se daří. *3*
    • Nauč se psát *7* *12*
  • Dívka

    Dívenka je to hezká ale bál bych se příbuzenstva z Ukrajiny. Jaromíre rozmysli si to. :-))
  • já bych ji nedal

    myslím to vážně protože já fakt nemám a kdyby chtěla tak by se muselo zhasnout a poslední prachy bych musel utratit za hokejku takže "do toho" f"a"kt nejdu!
  • hudy

    Diskuse a mazání

    Diskuse je od slova diskutovat a ne urážet, což si někteří značně pletou! Veškeré urážky a vulgarismy a vůbec věci, které sem nepatří, budu mazat, jak to půjde!! *13*
    • Re: Diskuse a mazání

      jdi do pici kokutku
    • hudy

      Re: Diskuse a mazání

      *3*
  • slušně

    No, nevím co si tady někteří dokazují, ale je to hrůza. Slušný člověk je u nás v čechách asi zvláštnost. Když se neumíte vyjádřit slušně, tak se radši nevyjadřujte. Holoto sprostá! *13*
  • rusko?

    ale rusko? kde v rusku? *3*
    • Re: rusko?

      patrně na Ukrajině neboli Malorusku
      • Sprostak-Čurak nebo kundolina jen závidi......a je jako *12* *12* *12*
  • Bych jí dal

    Bych jí asi dal...
    • luciq-dc

      Re: Bych jí dal

      Jó dej jí !! *15* a ♥Jágr♥ rti dá pěstí *15* *3*
      • Jágr se může dívat *8* *1*
    • Re: Bych jí dal

      chápu že by jsi chtěl, ale ona by nejspíš nesouhlasila *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit