Přejít na výpis diskuzí

Ioan Gruffudd

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krása sama!

    Zdravim všechny!Musím s většinou souhlasit, že je to fakticky krasavec a že má sladkej kukuč!!!!:-)Je opravdu k nakousnutí!!!!!!Bylo mi ho moc líto, jak ho nechali umřít v Králi Artušovi!!!!!Jeho fotku z Artuše mám na ploše a vžycky, když zapnu PC, tak na mě sladoučce kouká!!!!!Má takovej sladkej a upřínmnej kukuč až se divím, že ho neobsazují do filmů víc!A ty kudrliny mmu v Artušovi mooooooooc slušely!!!!!!!!!!!"pa
    • Re: Krása sama!

      Taky se divím, že není víc obsazovaný. Myslím, že není jen strašný sympaťák, ale taky umí hrát.
  • jo, je to fakt kus. mam ho jako tapetu na mobilu, takže se na něj koukám každej den:-))nemáte někdo adresu na nějaký stránky o něm a nějaký nový informace??? jestli jo tak pište na Madge21@seznam.cz
  • Bože, on fakt žije s chlapem? Pak chci být ten chlap!
  • FF

    Holky sorry ta adresa byla špatná tady ta je už dobře www.fantastic4.film.de
  • Žeje vážně užasnej!!Kam se na něho hrabe Bratt Pit.Nemá šanci U mně vždicky bude na 1.místě Ioan
  • Je to kus chlapa!
  • odpověď na to že není(je)gay

    Ioan není gay. jednou sem s ním osobně mluvila a ptala sem se ho na to. a on mi odpověděl,že nemusím mít strach že ten kluk s kterým bydlí je jeho kamarád a nikdy by si s ním nic nezačal.takže takový ty pomluvy že je gay jsou nepravdivý lži z bulváru.
  • No to snad ne!

    Ioan ne ní teplej! Jste se zbláznili, ne? Vždyť je nádhernej, hlavně v Králi Artuši!=)
  • není teplej!!!

    Ti z bulváru jsou fakt krysy,napsat že je teplej,vždyt je uplně suprovej!!
  • I LOVE ...

    Není teplej!!!!!!!!!!! MILUJU HO!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit