Přejít na výpis diskuzí

Ioan Gruffudd

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • missutka162

    AK

    JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ JÁ HO PLOSTĚ LOVELUJU *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5* K SEŽRÁNÍ BYL V ARTUŠOVI.....ACH MŮJ BOŽE ON JE NEJ *14* *14* *14* *14* *14*
    aKORÁT MI VADÍ ŽE ZEMŘEL,,KRÁL ARTUŠ´´PODLE MĚ BYL ZAMILOVANÉJ DO Guinevere. *14* *14* *14*
  • bubblinka

    Lancelot

    Nejhezčí byl ve filmu Král Artuš kde se mi moc líbil *3* akorát tam umře *9*
    • Re: Lancelot

      Já ho miluju,*14* souhlasím,nejkrásnější byl v Artušovi.Chudák,je nefér,že ti nejhezčí vždycky umřou,brečela jsem u toho jak malá!! Je prostě dokonalej na Artuše koukam furt dokola kvůli němu,moooc mu to tam sluší,doporučila bych mu,aby si zase nechal narůst vousy *4* *14*
  • Miláček

    Ioan je fakt úžasný. Pořád se dívám na filmy ve kterých hraje, ja faktis božííííííííííííí *14* *14* *14*
  • fotky

    stránka se spoustou fotek (česky): http://ioangruffuddfan.com/photos/d isplayimage.php?album=topn&cat=4&po s=3
    Milé děti, jestlipak víte, že se nám chlapec oženil loni v září?
    • Re: fotky

      To jednoho nasere *9* *9*
    • Re: fotky

      No skympa??? *9* *3*
    • Re: fotky

      co? a koho si vzal, když ne mě? *15*
  • BLBOST

    On hral uz v roce 1974??? *1* *1* *9*
    • Annne
      to je blbost ne?
  • nádherný

    áááááááá tenhle herec je totálně sexy v Králi Artušovi já ho fakt milujuuuuuuu *14* nejvíc mu to sluší s tím vousem mňam je k sežráníííííííííííííí *14*
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Plakát

    Ahoj, prosim, kdo by byl ochoten poslat mi nějaky jeho plakát? Rada ho koupim, či vyměním za nějaký jiný...:-) *3*
  • Nádhernej

    Je nádhernej a nejnádfernější byl v Artušovi. je fakt fakt fakt krásnej *14*
  • Super!!!!!

    Je náááááááááááááádherne j!!!!!!! *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit