Přejít na výpis diskuzí

Irena Obermannová

OSOBNOST 27.10.2008 
49 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na rukou máš jeho krev
    poneseš si toto stigma po celý zbytek života - nebude minuty,kdy bys na to nemyslela
    přeji ti hodně bolesti v pekle *16*
    • vy máte dost, je to to nejhezčí vyznání, který Havel mohl dostat, asi jste to nečetl, jinak byste tady nevrhal oheň a síru ..., kniha je moc hezká, ale máte pravdu, Havel si ji nezasloužil. A vy si ponesete teď tohle stigma, ... budete souzen tak, jak jste ted odsoudil Irenu Obermannovou
  • jste bezcharakterní člověk..co jste si chtěla dokázat
    zveřejněním toho co jste napsala..at to bylo jak to bylo
    jste ubožačka,které nevěřím ani slovo..na sklonku života
    někoho tak kvalitního a lidského vytahnout špínu...pipino
    blondatá *16* *16*
  • Ty štětko o tebe by si Havel ani kolo neopřel!!!
  • wauworld
    Je mi z vás špatně..otrávila jste Havlovi poslední měsíce života !!!!!!!
    *16*
    • Šla jste do vztahu se ženatým mužem a divíte se, jak se vztah vyvíjel ? Od inteligentní ženy bych čekal více soudnosti. Nejste jediný člověk na světe, který si stejný příběh prožil ( žena či muž ). Ale jste jediná, která o tom píše a vydělává na bolesti své i druhých. Držte se svého řemesla, které umíte a PROSÍM nevstupte podruhé do stejné řeky.

      Děkuji a přeji Vám mnoho životních i profesních úspěchů.
    • my soudruzi a soudružky ze spojených oceláren razantně odmítáme tajnou knihu chceme ji zakázat a žádáme pro Miladu Horákovou, vlastně irenu obermannovou, vyjímečný trest, ... vaše soudy zavání padesátými léty, asi k nim nemáte tak daleko a líbily se vám
    • ....naprosto s Vámi souhlasím.....pro tuhle dámu mám jen pohrdání, potřebovala by pár pořádných facek
      • sohlasím , potřebobala by pořádný výprask!!!
  • V pěně

    Děkuji za krásnou knihu a hlavně za poslední příběh ,, CO JE TO LÁSKA". P. Saudka má ráda a je foto visí u nás v pokoji. Jsem asi blázen!!!
    Přeji krásný den, ale jsem pořád nějak na dně a potřebovala bych se už dostat z něj.Prý jsem hezká, schopná atd...ale pořád nemám motivaci, ale kde ji hledat.

    Maruš *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit