Přejít na výpis diskuzí

Iva Bittová

OSOBNOST 31.12.2006 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skromnost

    iva mi připadá jako skromná a nenápadná žena.měl jsem možnost jí zažít osobně na koncertě spolu s vaškem koubkem.ona patří mezi ty které přijdou ,ohromí svým umem i vzhledem a zase odejdou.myslím že kdo umí a zná nemusí moc mluvit a upozornovat na sebe.takovým lidem stačí ptostě jen být.mít ji ve své blízkosti musí být velké štěstí
  • paní herečka

    Pro mě je Iva Bittová opravdu skvělá herečka moc se mi líbila v Baladě pro Banditu a nově i v Tajnostech.
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    MILÁ IVO!
    VŠECHNO NEJLEPŠÍ K DNEŠNÍM NAROZENINÁM !!!
    JIŘÍ
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *5*
  • jursi-i-i-ik

    Potřebuji pomoct..;)

    Ahoojky!!Nevíte někdo prosím,jestli ji v dětství v hudbě její rodiče podporovali??=) Nj,je to taková pitomá otázka,ale potřebuju to vědět do referátu..;)=!
    Jinak do doby,než jsem dostala té,a na ni jsem o ní vůůbec neslyšela,ale musím říct,že podle videoklipů apod.,že je fakt super zpěvačka,herečka,má fakt talent..;)=)=) *3*
  • Vzpomínám si na její psychosluníčkový rozhovor na Radiu 1, ve kterém v podstatě vyhlásila kulturní válku celému českénu národu za to, že se tady vyskytují předsudky vůči minoritě.
  • Nejvíc ti to sluší ve filmu Tajnosti *3*
  • Iva Bittová je moje teta *14* *3* *14* *3* *14* *3* *4* *14*
    • Když je tvoje teta,tak bys měl vědět,že se nejmenuje iva ale jarmila.iva je její umělecké jméno. *3* *3*
    • A má být?????????????? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit