Přejít na výpis diskuzí

Iva Frühlingová

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá Ivo
    K dnešním kulatinám všechno nejlepší!!! *4*
  • Ivo,všechno nejlepší. *5*
  • Iva je jedna z mála českých osobností, která zůstala svá, na nic si nehraje, zpívá moc hezky a taky to je moc pěkná holka. Je to takový roztomilý diblík, který to má v hlavě srovnané a taky se umí vybraně chovat. Spousta našich "celebrit" by si z ní měla vzít příklad.
  • Přání

    Milá Ivo
    Všechno nejlepší k narozeninám
    hodně štěstí,zdraví.
    *4* *4* *4* *4*
  • Re: Uvidíme...

    Nic proti ale úspěch neni vo tom že předvede nějakej singl kterej bude pár tejdnů na prvních příčkách,a pak vyšumí..to neni Ivin styl!Je lepší tvořit dobře a vystačit si s tím co je,než dělat totální propadáky! *5*
  • Fanklub Ivy Fruhlingové

    Vážení a milí fanoušci,velice nás těší, že existuje takové množství, Vás fanoušků Ivy Fruhlingové. V brzké budoucnosti chceme vytvořit pevnou základnu pro všechny příznivce Ivy z celé České reubliky. Pro členy fanklubu připravujeme řadu výhod, jako např. možnost zakoupení levnějších CD a DVD, dárkové předměty, pravidelné soutěže o vstupenky na koncerty a festivaly, kromě toho chceme pořádat klubové akce a setkání a dále na Vás čeká spousta výhod. Naším sídlem jsou webové stránky Ivy www.ivaf.cz. Na Vaše e-maily se těší Iva Fruhlingová a její nová zastupující agentura PromoProdukce Média.
  • NEWS

    NOVINKA IVA FRUHLINGOVÁ - _Strip Twist_ ( FRA , 2008 ) _CD_ Cena: Hudba,Nosiče,Prodejny Desek , Sítˇ - Obchody - BONTONLAND_ a Bontonland-Megastore-PRAHA_-Praha 1_,Václavské Náměstí_, Dolní část, vedle Kenvelo a u přestupní - Stanice - METRO_ - Můstek_ . A nebo také - v sítích- POPRON_ a v Katalogu a Časopisu_ - Časopis- POPRON_ - Číslo: 1/Leden+Únor_- a to - CD_ - v jejich nabídkové a prodávané_ - Ceně_: _299_ ,- KČ__ . Zpěvačky_ + AUTOR__ : MA__ . _mmmmm7772___ .+
  • Re: plosímmm

    myslíš tu z strip twist ? kdyžtak se menuje
    la chanson de perre
    :-) mísni na icq 231366524 *3*
  • Iva je prostě star tisíciletí

    Iva je nej zpěvačka .
    Její nový cd strip twist je naprosto úžasný .
    Nebyla nominovaná ve slavíkovi to mě hafec naštvalo chtěla bych ay tam byla . Kdyžtak na toto tema pište na icq 231366524 *1* *1* *4* *9*
  • krása

    Dokonalá krása a její nové CD mě strašně překvapilo! Prostě paráda!!! *14* *14*
  • je fajn holka

    Ivu jsem osobně poznala na natáčení zábavného pořadu v televizi,obe jsme tam ucinkovala a Ivca to vyhrala.Je to obyčejná holka, která si vubec na nic nehraje ví co chce a hlavně to že ji bůh obdařil krásou a talentem je super spojitost.Tak ji nesudte.KDO umí ten umí kdo neumí, tak čumí. *4*
  • Re:

    nej žena je Norkys Batista.Bezpochyb.Iviny písničky jsou dobré asi tak 2-3 ostatní je bída.A na živo se poslouchat nedá,je to fakt strašné,téměř bych řekla že to patří hvězdné pěchoty *3*
  • má nej zpěvčka

    Iva je má nej zpěvačka.Fakt moc hezky zpívá.Chtěla bych jí poznat. *15* *3*
  • plosímmm

    ahojte prosimvás jestly někdo víte jak se menuje ta písnička jak tam je s tím chlapem tak mi to prosim napište na lucinka11.9@seznam.cz díky
  • iva je super

    Iva je super, byla jsem na koncertě v Brně a překvapila mě, jak je milá a skromná. Takže jí strašně fandím a to že je i hezká snad není napřekážku ne?
  • Uvidíme...

    Je to velmi hezká mladá žena. Kéž by také tak zpívala! Zatím,ikdyž vyhrála "skokana",nic zajímavého nepředvedla (myslím tím zpěv). Nebo má snad nějaký HIT? *13*
  • Pěkna
  • Fandím ti!!!! *3* *5*
  • nevim

    sikovna kocicka *3*
  • Je to nej spěvačka u nás.A nej žena na světě.Je boží. *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit