Přejít na výpis diskuzí

Iva Janžurová

OSOBNOST 31.12.2006 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všetko najlepšie

    Milá pani Janžurová! Chcela by som Vám popriať k Vašim narodeninám veľa, veľa zdravia, lásky a šťastia, veľa krásnych chvíľ strávených v kruhu svojej rodinky.
    Vždy keď ste sa objavili na televíznej obrazovke som vedela, že večer strávený vo Vašej spoločnosti /i keď prostredníctvom televíznej obrazovky /bude strávený príjemne, pri super humore. Dnes môj syn, hoci má len 16 rokov je tiež veľkým Vašim priazdnivcom a scenka "Včera, dnes a zítra" je pre neho neodmysliteľnou súčasťou jeho napodobňovania rôznych scénok a príhod zo života.Ste S U P E R !!! Nech Vám zdravíčko dlho slúži, aby ste mohli ešte Vašími vystúpeniami potešiť veľa Vašich priaznivcov, medzi ktorými sa nachádza veľmi veľa Slovákov. Ste proste super herečka a stále myslíme na Vás. S láskou k Vám Magdaléna a syn Marek
  • Blahopřání

    Vážená paní Janžurová,chci Vám popřát všechno nejlepší k vašim brzkým narozeninám a zároveň sklonit poklonu před Vaší rolí ve filmu který jsem nyní viděl poprvé v životě,a to film Kočár do Vídně.Je mi líto že jte tehdá za tuto roli nebyla náležitě oceněna a proto Vám chci já a miji prátelé za tuto roli udělit alespoň cenu řadového diváka.Ještě jednou všechno nejlepší do dalších let a mnoho úspěchů ve Vaší herecké dráze která nám divákům dělá velkou radost.Vaše skromnost dokresluje Vaše velké herectví. S pozdravem,Radek F.
  • Vážená paní janžurová

    Skvělá paní Janžurová,potkala jsem se ve svém pokročilém věku s internetem a využívám tuto možnost k tomu,abych Vám ,po x letech poděkovala za zážitek,na který nemohu zapomenout.Hrála jste v Č.Budějovicích Lotty ve hře Rozhovor v domě Steinů o nepřítomném panu Goethovi a byla jste úžasná.
    Dodnes mám pocit,že jsem viděla něco velmi vyjímečného a dokonalého,že jste nám,divákům vzala svým uměním a náročným fyzickým uměním vzala na dvě hodiny dech.
    Děkuji vám za ten nevšední zážitek,za lidské kouzlo všech vašich rolí a přeji vám hodně a moc zdraví a štěstí.S hlubokou úctou Vendy Kolmačková
  • NEJ

    Vážená paní Janžurová,chci Vám popřát jen to nejlepší do nového roku a bez nadsázky říct,že neznám lepší herečky a hereckých výkonů než právě Vašich! Jste nej a pro mě vždycky budete herecká ikona! Mnoho úspěchů vaše fanynka. *3*
  • Ďakujem

    Ďakujem Vám za všetky Vaše filmové a televízne role a za to, že ste.
  • Iva Janžurová

    Vážně výborná herečka, umí skvěle zahrát všechny charaktery. *4*
  • nejlepší

    Jste nejlepší česká herečka,moc Vás obdivuji,přeji Vám všechno nejlepší
  • Vzpomínka

    Milá paní Ivo,moc vás zdraví Evženka ze salonu Eva.Byla jsem vaše manikérka. *3* *3*
  • naše ivulenka

    Ivuško, shlédla jsem v televizi na ČT 1 Váš medailonek o životě a hereckých rolích...moc se mi to líbilo. Obdivuji Vás ,každá role, kterou hrajete je vidět, že hrajete především od srdce.Jen tak dál.... *14* *14* *14* *3*
  • Všechno nejlepší!

    Vážená paní Janžurová, chci Vám poblahopřát k dnešním narozeninám a poděkovat za role, ve kterých jsme Vás mohli vidět. Vybrala jste si nelehké povolání, protože bavit a těšit lidi jistě není jednoduché. Chci Vám popřát hodně zdravíčka, štěstí a úspěchy v rodině i v práci, hodně radosti z vykonané práce! *4* *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit