Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásná ženská do doby než začala hubnout a myslím že i plastika ,dnes už je to jenom skoro přes kopírák jako každá druhá v branži i když šmrnc má pořád jenom už tak trochu plastický.Ale stejně je to pořád pěkná baba
  • Vše nejlepší k vašemu svátku ale především zdraví.Přeje váš fanoušek.
  • Dobrý den,Ivo.
    Opět zde máme svůj narozeninový den tak ať se Vám splní Váš veliký sen *14*
    Přeji Vám především zdraví no i štěstí,vitalitu,krásu a samé dobré lidičky kolem sebe!
    Vše nejlepší Vám přeje Tibor *3*
  • Dobrý den,pani Ivo.Škoda že jste ukončila vaši práci v pořadu Sama doma,velmi jste se mi líbila,rada jsem se na ten pořad dívala.Vaše učinkovaní v bulvarním pořadu se mi nelíbí,škoda. Eva
  • Pěkné kozy!
  • Milá Ivo.
    Dnes na akci Fa René jste mi dovolila vyfotit si nás za co Vám velice děkuji a ohromila jste mě svoji opravdovou,skutečnou krásou.
    Jsem jen obyčejný človíček no máme jedno společné,den a měsíc narození.
    Byl jsem Váma ohromen a nedokázal víc říct :-)
    Přeji Vám pevné zdraví a nadále hodně úspěchů v životě Vašem i Vašich blízkých.

    Tibor
  • Milá Ivo.
    Jste kus pěkný ženy.Přeji vám krásné prožití svátku vánočních a novém roce hodně štěstí ale především zdaví.Vás fanda. *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *16*
  • Krásná Ivo !
    Moc Vám to v TV sluší !!! Fandím Vám a miluji Vás !!! Platonicky! Jiří *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • MILÁ IVO,
    přeji Vám mnoho zdraví a úspěchů !!! fanda Jiří *14* *14* *14*
  • M I L Á I V O !
    Všechno nejlepší k svátku Matek přeje fanda Jiří z N.Jičína. *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit