Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jan77
    vzdyt ma pravdu vy volove !!!! *16*
  • Nerozumim tomu proc se nevenujete jedne ci max.dvema vecem,nic mi do toho neni.Jen to nepochopim.Kazdej se plete do vseho bez toho aniz by k tomu mel vlohy...delat ze sebe zpevacku uz jw trochu moc ne..je spousta opravdu talentovanych lidi bez moznosti se prosadit a lidi co na to ani nemaji tak jen proto ze jejich oblicej je nekdr znamy tak se nacpou do vseho.Pripada mi to na hlavu postavene a bez urazky ale neni to sympaticke.Jinak si delejte co chcete.Nic Vam nezavidim.Jen to nechapu,proc se nedrzite sveho.Lidi co delaji umeni tak by meli mit potrebu,ze bez toho aniz by to meli moznost delat tak nemohou existovat a soustredi se jej na to,neverim ze nekdo ma talent a potencial na vse.Verim ze lidi jsou drzi a nesoudni a cpou se do vseho.Preji jinak hodne stesti.
  • Kdysi jsem ji měla ráda, myslela jsem, že je jiná než ty ostatní hloupé, tuctové missky. Ale bohužel...Čím to je, že každá skončí s hokejkou nebo obstarožním pracháčem? Že by jistoty??
    Na 39 celkem hezká, ale ty plastiky už jsou celkem vidět, myslím, že brunety tolik úprav nepotřebují. Ty její šikmé oči jsou už fakt moc *6* *4*
  • krásná ženská do doby než začala hubnout a myslím že i plastika ,dnes už je to jenom skoro přes kopírák jako každá druhá v branži i když šmrnc má pořád jenom už tak trochu plastický.Ale stejně je to pořád pěkná baba
  • Vše nejlepší k vašemu svátku ale především zdraví.Přeje váš fanoušek.
  • Dobrý den,Ivo.
    Opět zde máme svůj narozeninový den tak ať se Vám splní Váš veliký sen *14*
    Přeji Vám především zdraví no i štěstí,vitalitu,krásu a samé dobré lidičky kolem sebe!
    Vše nejlepší Vám přeje Tibor *3*
  • Dobrý den,pani Ivo.Škoda že jste ukončila vaši práci v pořadu Sama doma,velmi jste se mi líbila,rada jsem se na ten pořad dívala.Vaše učinkovaní v bulvarním pořadu se mi nelíbí,škoda. Eva
  • Pěkné kozy!
  • Milá Ivo.
    Dnes na akci Fa René jste mi dovolila vyfotit si nás za co Vám velice děkuji a ohromila jste mě svoji opravdovou,skutečnou krásou.
    Jsem jen obyčejný človíček no máme jedno společné,den a měsíc narození.
    Byl jsem Váma ohromen a nedokázal víc říct :-)
    Přeji Vám pevné zdraví a nadále hodně úspěchů v životě Vašem i Vašich blízkých.

    Tibor
  • Milá Ivo.
    Jste kus pěkný ženy.Přeji vám krásné prožití svátku vánočních a novém roce hodně štěstí ale především zdaví.Vás fanda. *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *16*
  • Krásná Ivo !
    Moc Vám to v TV sluší !!! Fandím Vám a miluji Vás !!! Platonicky! Jiří *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • MILÁ IVO,
    přeji Vám mnoho zdraví a úspěchů !!! fanda Jiří *14* *14* *14*
  • M I L Á I V O !
    Všechno nejlepší k svátku Matek přeje fanda Jiří z N.Jičína. *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *3* *4*
  • Jedna z nejhezčích holek, co kdy proběhly missí soutěží. Hezká, příjemná, profesionální. Nikdy kolem ni neproběhl jediný "skandál". Postavit I. K. vedle Hanychové, Mesárošové a kdoví čeho ještě, I. K. je všechny strčí do kapsy. A není to o věku.
  • Milá Ivo !


    Vše nejlepší k narozeninám!!!!!! JIRKA *3* *3* *3*
  • KRÁSNÁ IVO !
    PŘEJÍ VÁM VŠECHNO NEJLEPŠÍ K VAŠÍM NAROZENINÁM !!!
    fanda JIŘÍ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Milá IVO !
    Všechno nejlepší k narozeninám !!! *3* *14* *14* *14* *4* Jiří *14* *14* *14*
  • Jste ubohý člověk a docela nám je Vás líto !!! *9* *10* *16* *12* *16* *10* *9*
  • .......ZAJDĚTE K OČNÍMU !!!...JINAK JEŠTĚ JEDNO SLOVO : K R E T É N E !!! *6* *16* *12* *16* *8* *6* *11*
  • MILÁ IVO,
    posílám mnmoho pozdravů a přeji Vám hodně úspěšných dnů!!!!!!!!!! fanda Jiří *3* *14* *14* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit