Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je nej v..

    ahojky Iva je nej ve velmi krhehkejch vztaků.. *14* *14* *14* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Iva Kubelkova

    Závist, slepá závist.
  • Re: královna krásy

    Je opravdu krásná, k tomu není co dodat. A srovnání s M. Belucci sedí. Bude krásná i v době, kdy si my ostatní nebudeme vědět rady se svými povadlými půvaby.
  • Re: Iva Kubelková

    a ty jsi asi nechodila ani na základku,protože neumíš přečíst,že vystudovala vysokou *9*
  • Skiny do Winampu

    Ahoj všichni,

    jestli máte rádi Winamp a skvělou + Ivu...*14*...tak se podívejte na mojí stránku ++ http://www.skins.cz/wiki/index.php/ Iva_Kubelkov%C3%A1
  • Re: Re: Iva Kubelkova

    Ahoj Ivo moc ti fandim mohla by sis semnou dopisovat můžeš mi psat na můj mail je to rychzlik@atlas.cz děkuji moc váš fanoušek Roman CHylik *4* *4*
  • Re: Iva Kubelkova

    Že má "krásně upravený výstřih", který je na fotkách vždy krásně vypadající, znamená, že má krásná ňadra? Je mi líto, pokud tomu někdo věří. Ano, oblečená, s velikým výstřihem a je to skutečně pěkný pohled, ale svlečená a bez spodního prádla, které vše drží tam kde má, se obávám, by už nebyla taková hvězda. Zemská přitalžlivost existuje i u daleko menších prsních rozměrů, tak proč by zrovna u ní měla být stále krásná a pevná prsa? Jen mě udivuje, proč jen neustále hlásá, že by se nesvlékla ani za 4 miliony atd, když se svlékla a nechala zvěčňovat na fotografiích a ještě si k tomu pozvala další přihlížející?? Ano, je krásná, reprezentativní, vzdělaná, ale také najivní. Je jen otázka času, kdy se tyto fotky objeví v novinách.. A vím, o čem mluvím. Nevěřím, co se kde píše, ale co zažiju na vlastní oči, tomu už věřím...
  • královna krásy

    Iva je klenot České republiky ! Nejen,že oplývá nadpozemnsou krásou,kterou se může rovnat i takové Monice Bellucci,ale je to i velmi chytrá,vzdělaná a vkusná žena.Škoda,že je mezi našimi modelkami unikát.Mít takových víc,ČR se stane nejnavštěvovanější zemí *4*
  • Re: Pitomci

    napiš si na youtube "3 world's most beautiful women " a uvidíš odpověd,Iva je krásná,a ty co jsi napsal,jsou jen vyumělkované američanky,většina si prošla anorexií a plastikami,Iva je přírodní a normální,a navíc chytrá žena
  • Iva Kubelková

    Tezko kadeřnice vystudovala Euroškolu:)
  • Iva Kubelkova

    Má opravdu krásná prsa a světe div se,jak to udělala,zachovala se jejich velikost i tvar i po porodu.Gratuluji ji k ním.Sama bych je klidně brala,kdybych neměla vlastní:-)
  • Fajnáskové děvče

    Iva se mi jeví jako fajn děvčisko,a ještě k tomu je *5* krásná...
  • Pitomci

    Vy jste tipický kluci *13* ! Líbí se vám jenom kvůli těm prsoum *13* ! Ani nevíte jestli jsou pravý *7* ! A navíc *5* ! Koukněte se jí do hlavy a pak teprve můžete posoudit jak je úžasná *7* ! Taková Teri Hatcher, Eva Longoria, Shakira, Anastacia... to jsou pravé krasavice *14* ! Prohlédněte si jejich fotogalerii *16* ! Až si prohlédnete ty fotky napište jméno krásky světa *14* ! Už si představuju jak tu bude psát samé... ! *3*
  • Je dokonalá a ty její prsa hned bych se do nich zabořil
  • Tohle baba k nakousnutí. Fakt kus! *14*
  • Dotaz

    Přeju pěkný den, zajímalo by mě, jestli dívka jako vy je schopna komunikace s člověkem, který není tak mediálně známý? Děkuju za odpověď a přeju hodně štěstí v životě *8* *4*
  • Kdy to focení proběhne?
  • SUPERKOČA

    Uplně nádherná a nejkrásnější baba !!!!!Také to někdy ta kočka čte?????
  • Superkočka

    Já jsem taky z Písku halo halo Ivanko zvu Tě na kávu!!!!!!! *5*
  • Kipčo přijeď. Máme i spodní prádlo *14* *16* *3* *5* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit