Přejít na výpis diskuzí

Iva Kubelková

OSOBNOST 31.12.2006 
106 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivo jste strasne nadherna a hrozne sexy od vas musí byt kurbicka super
  • Ivo jste krásná a milá žena, zrajete jak víno. Přeji vám k dnešnímu jubileu jen to nejlepší.
  • ivo všechno nejlepší k vašim kulatinám
  • Vše nelepší k vašemu nešnímu výročí.Hodně štěstí,spokojenosti ale především zdraví.Přeje Karel
  • Měla jsem ji ráda od mala. Bylo mi líto, že nevyhrála MISS (tehdy vyhrávaly jen bloncky).
    Pak mě zklamal výběr jejího partnera. Já nevím, to si každá misska musí vzít starého pracháče nebo fotbalistu či hokejistu??
    Je vidět, že ji na vzhledu záleží a proto mi pak přišla hodně povrchní.
    Nevím možná je to fajn chlap *7*
    Další co je do očí bíjící tak je ta její plastika čela. Obočí má snad až na čele jak je vytažená. Už ji to trochu spadlo, ale i tak. Na fotkách kde má 20 má obočí níže než od 30. *2*
  • Vše nejlepší k vašemu svátku ale především zdraví.
  • Hloupé je, že za každou cenu chce být "vidět".
    V poslední reklamě na spodní prádlo, má úsměv za který bych jí nakopal!
    Zvykem je, že modelky mají pootevřenou tlamu aby.....
    Ovšem nyní je asi moderní, že zuby v horní čelisti se opírají o spodní ret a to tak markantně, že paní Kubelková vypadá jako mentálně retardovaná. *12*
  • Už jí mám fakt dost, všude se cpe, všude ze sebe dělá zpěvačku moderátorku a já nevím co. Zpívat neumí ani omylem, to jsou jiní lidé, kteří na to opravdu mají, jinak se tváří jak když sežrala šalamounovo... a to mi není sympatické..snažím se přehlížet články o téhle namyšlené paní...namyšlená asi je jinak by nelezla do zpívání a do herectví, když na to evidentně nemá..slyšela jsem nahrávku, rozhodně nic nezávidím, jen mě uráží, když člověk který na to nemá tak se do toho cpe a dělá ze sebe zpěvačku a nemá ani kapku pokory a respektu k lidem, kteří to opravdu umí a mají na to a jsou talentovaní..každopádně mi do ní nic není, jen nevím, proč z ní všichni dělají tak strašně talentovanou a schopnou, slyšela jsem lidi, kteří známí nejsou a zpívají daleko lépe..tak jak zpívá ona zpívá kde kdo....připadá mi to uplně drzost...fakt dříve mi byla sympatická ale ted mi připadá dost afektovaná a nesoudná a už neví kam by se nacpala..trocha skromnosti, pokory a respektu by neškodila, ne každý může dělat vše, protože ne každý má na vše vlohy..Iva Kubelková je bez pochyby krásná, to ji nikdo nebere, ono to není jen o tom se narodit krásný, ale krása je taky dřina a odříkání, není to jednoduché se v tom světě určitě prosadit, ale umění taky není jednoduché, to že jsem jí vídala jako moderátorku, dobře no, to je její věc, herečka taky není nic moc, ale jako zpěvačka stojí za bačkoru, přijde mi to výsměch lidem, kteří pro toto opravdu žijí a mají jistou dávku talentu..někteří lidé si zkrátka myslí že můžou uplně vše...dělejte si co chcete, ale měla byste si uvědomit, že ani tohle není jednoduché, někteří lidé na to dřou celý život, aby se někam dostali, zpěv je taky dřina a odříkání a talent a nemůže to dělat kde kdo.
  • Nerozumim tomu proc se nevenujete jedne ci max.dvema vecem,nic mi do toho neni.Jen to nepochopim.Kazdej se plete do vseho bez toho aniz by k tomu mel vlohy...delat ze sebe zpevacku uz jw trochu moc ne..je spousta opravdu talentovanych lidi bez moznosti se prosadit a lidi co na to ani nemaji tak jen proto ze jejich oblicej je nekdr znamy tak se nacpou do vseho.Pripada mi to na hlavu postavene a bez urazky ale neni to sympaticke.Jinak si delejte co chcete.Nic Vam nezavidim.Jen to nechapu,proc se nedrzite sveho.Lidi co delaji umeni tak by meli mit potrebu,ze bez toho aniz by to meli moznost delat tak nemohou existovat a soustredi se jej na to,neverim ze nekdo ma talent a potencial na vse.Verim ze lidi jsou drzi a nesoudni a cpou se do vseho.Preji jinak hodne stesti.
  • Kdysi jsem ji měla ráda, myslela jsem, že je jiná než ty ostatní hloupé, tuctové missky. Ale bohužel...Čím to je, že každá skončí s hokejkou nebo obstarožním pracháčem? Že by jistoty??
    Na 39 celkem hezká, ale ty plastiky už jsou celkem vidět, myslím, že brunety tolik úprav nepotřebují. Ty její šikmé oči jsou už fakt moc *6* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit