Přejít na výpis diskuzí

Iva Lecká

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měla hodně milenek *1*
  • s vtipem ke všemu -výborná komunikace !!! bravo iva sexy hlas parták příjemné zabarvení jen taK DÁL
  • Je Angelina lesba?

    dovedl mě sem shora uvedený článek Ivy Lecké. Jinak ji neznám, ani nejsem žádným obdivovatelen A.J. Po přečtení jsem si řekl, že takové sračky může psát, byť v zájmu čtenosti nebo čeho, jen závistivý ubožák. Je to snůžka laciných pomluv, a to si paní Lecká uvedla v životopise, že pomlouvání nesnáší. Takže přidávám, ještě pokrytecký ubožák.
    • Já si myslím, že Angelina má Velké Lesbické zkušenosti. Hlavně v dobách svého velmi bujného mládí. Dokonce se traduje i románek s jistou nejmenovanou modelkou. Ale Iva Lecká nejsem. Třeba má podrobnosti, když to údajně někde uváděla. *3* Hezký den, Davide *3*
    • Já Ivu znám osobně,je to skvělý člověk. Nevim proč pomlouváte někoho,koho ani neznáte.
    • Re: Je Angelina lesba?

      vždyť je to její práce tak proč vás to tak pohopršuje? :-D vážně sranda... *1*
  • Kdo by to byl rekl

    http://imdb.com/name/nm1398410/

    Ale netvrdim, ze to je ona *4*
  • Příjemný hlas

    Iva Lecká má nejpříjemnější hlas co znám. Podle mého názoru má i smysl pro humor, což je u ženy poměrně řídkým jevem. Kvůli ní poslouchám radio city.
    • Re: Příjemný hlas

      Souhlasím, Iva má příjemný hlas a bezpochyby taky vrozený smysl pro humor.
      Což potvrzuje mimojiné i v povedené
      dlouhodobé taškařici OTO A OLINA spolu
      s Vojtou Eflerem. *1* *3*
    • Re: Příjemný hlas

      Tak právě, že to bych ani neřekla, je to ten nejhorší hlas, co se dá v rádiu slyšet... *9*
      • Re: Re: Příjemný hlas

        No to si děláte legraci ne?proboha jak to někdo může říct,no jo,koukám že závistivci nevymřeli
    • Příjemný hlas

      souhlasím
      • Re: Příjemný hlas

        ááááá tady závidí!!! Iva má sexy hlas a vy si to baby přiznejte!!!! (Laďko a Jano)Je dobrá a proto se na city drží tak dlouho. Poslouchám jí každý ráno a musím uznat že se bavím a že její společnost po ránu je bezva. Je veselá a to se cení! A vy se nad sebou zamyslete. Ahoj
        • Re: Re: Příjemný hlas

          A jak by asi zněl, kdyby Iva nekouřila... Líbilo se mi, jak do ní kvůli tomu Klein vždycky rejpal :)
  • Nééééé!!!!!

    Vážení, když jsem zjistila, že moje milovaná sestra vložila k mému profilu soukromou fotografii, na které vypadám jako její matka, šly na mě mdloby *16*
    Obávám se, že až jí uvidím, že z ní udělám dvě - což by asi potěšilo pisatele Filipa, který se ptal kdo že je ta sympatická mladá dáma na fotografii se mnou *14*
    Drahý Filipe - je to moje sestra, kterou miluju, jmenuje se Martina a kromě toho, že je krásná je i chytrá - nebezpečná kombinace - tak bacha!!!!!
    Jinak díky za přízeň, je to milý *4* Mějte se
  • Iva lecká

    fandíme Ti!!! *14*
  • Iva

    Minulý týden jsme obě jely nakupovat autem...a zaply jsme si rádio,náhodou nám tam naskočilo Rádio city a příjemně naladěná moderátorka Iva lecká...Musím přiznat,že od té doby její ranní vysíláni posloucháme každý den. *3*
    • Re: Iva

      četli jste třeba její články??Jestli ano a stále o ní tvrdíte jak je nejlepší..asi ani jedna z Vás nemá IQ dostatečné.. *13*
  • Anoo!!

    tak jsem se náhodou dostal na Ivy fotky a zaujala mne ta,na které je spolu s jednou půvabnou slečnou??Kdopak tahle dívka je??Působí na mne velmi mile... *7* *3*
  • Moje sestřička!

    Ivanka je nejbáječnější člověk na světě!!a mě můžete věřit,jsem její o deset let mladší sestra ;) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit