Přejít na výpis diskuzí

Ivan Kraus

OSOBNOST 21.12.2008 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedinečný autor

    Nemá konkurenci.
    Nadhled, vtip, ironie, ale vždycky s porozuměním.
    Jeho knihy jsou pořád středem zájmu, některé už řadu let.
  • Já jsem teď začal číst jeho Mezinárodní polibky, knihu jsem dostal jako bonus v Neoluxoru zadarmo (asi se neprodává). Zjistil jsem, že se to nedá číst, protože je to v podstatě o ničem. Taková jakoby vtipná prázdná kaše, u které nevím, proč vlastně byla napsaná. Honem jsem hledal tedy nějaké recenze, v domnění, že jsem třeba nepochopil Krausovu genialitu, ale nikde nic není. Ani na iLiteratuře o Krausovi není ani zmínka. Je to prázdné, stejně jako jsou prázdné pořady jeho samolibého bratra Jana Krause.
  • Pan Ivan Kraus je nejen umělec, ale také dobrý komentátor. Určitě ovládá kritické myšlení, kterého se v Česku všeobecně nedostává. Rád si ho vždy na CRo2 vyslechnu. Nicméně i Ivan Kraus se občas utne. Například když se odborníků na minulost ptá na naši budoucnost. Viz jeho blog "Více světla!" - http://blog.aktualne.cz/blogy/ivan-kraus.php?itemid=25149

    Naše udoucnost bude jiná, než byla naše minulost. A podstatně jiná.
  • Knihy Ivana Krause jsou čtivé vtipné velmi se u nich bavím. Přesto že je Ivan starší muž je velmi sympatický a mě jen mrzí že není vpořadu jak to vidí častěji.
  • Ivan Kraus je v inteligentním pořadu občas popleta a řadí se stádně do pražské kavárny,byť je to ve skutečnosti světák.Právě ho slyším jak tvrdí,že Mar.Le Penová navštěvuje v Moskvě Putina.Kde to vzal?Ale mezi těmi jednoduchými posluchači asi sklidí úspěch.
  • Čtu všecky jeho knihy, můj přítel taky a rodiče rovněž.
    Je skvělý a stejně dobře se poslouchá v radiu v Jak to vidím.
  • Zcela souhlasím s Kájou!
    Humoru tu moc není, proto je Kraus vzácný.
  • paja30000

    Skvělý spisovatel

    Četla jsem spoustu jeho knih a doslova jsem se u nich válela smíchy!!! je fakt dobrý! *1*
  • Hvězda

    Nejlepší současný český humorista !
    • Re: Hvězda

      Určitě.
      Humor se nějak vytrácí, ale dosud máme Ivana Krause a tak se to dá snést.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit